PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808050}

Pociąg do nieskończoności

Infinity Train
8,0 568
ocen
8,0 10 1 568
Pociąg do nieskończoności
powrót do forum serialu Pociąg do nieskończoności

To jest bardzo dziwne...

użytkownik usunięty

Minęło 2 lata od pojawienia się tej kreskówki i dalej jej nie ma w Polsce, ale nie tylko w Polsce, ale i ogólnie nie została wyemitowana poza USA i Ameryką Łacińską, naprawdę nie rozumiem tej decyzji ze strony Cartoon Network/Warner Media, co prawda mam cichą nadzieję, że Infinity Train pojawi się zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach wraz z premierą HBO Max (od trzeciego sezonu Infinity Train stał się Max Originalsem), ale nie jestem do końca pewien, ponieważ zapytałem się oto HBO Polska na facebooku i oni nic nie wierzą na ten temat a szkoda...

Dokładnie, dowiedziałem się o tym serialu parę lat temu, a do dzisiaj nic o nim nie słychać w Polsce.

Szalomy23

Znalazłam wszystkie 4-ry sezony na "TGx Home"...teraz robię sobie napisy

Kalina102

Do 1 i 2 sezonu są polskie napisy na subtitle.org....reszta jest w jęz.angielkim,ale wystarczy tłumacz na googlach

ocenił(a) serial na 7

Co więcej, obecnie nie ma go nawet na HBO max

użytkownik usunięty
lew890

dokładnie, nie tyle co na polskim co w każdym regionie gdzie jest HBO Max z wyjątkiem USA i Ameryki Łacińskiej nie ma Infinity Train a szkoda, mam nadzieję że jak Warner dokona fuzji z Discovery, ogarnie się i doda Infinity Train zarówno w Polsce jak i w pozostałych krajach Europy.

ocenił(a) serial na 7

Cóż, ja mam nadzieję, że w ogóle ogarną się z tą platformą, bo póki co zaliczyli potężny falstart. Brakuje masy seriale, a te które są, bardzo często są wybrakowane. Na pierwszy rzut oka widać, że nie ma niektórych odcinków Pory na przygodę, Taffy'ego, Craiga znad potoku... Niestety zabrakło czasu i dokładności, co przejawia się także w błędnych napisach (vide przykład Harley Quinn)

użytkownik usunięty

Już jest
Od wczoraj

i znów nie ma.

użytkownik usunięty
wojtek84_2

Dlaczego?

Dobre wieści, nie tylko 1 sezon jest na hbo max, ale również drugi sezon jest tam od niedawna. Drugi sezon jeśli nie mylę się, pojawił się chyba z około 2-3 tygodni temu. Może jest duża szansa, że oni póżniej dodadzą kolejne sezony ;).

Mateusz_Raczkowski

niestety już nie ma

wojtek84_2

o matko, co oni odwalają???? co chwilę jest i nie ma znowu jak bumerang z tym, że zgubiony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones