PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Drugi sezon START!!

ocenił(a) serial na 8

wie ktoś czy powstanie drugi sezon serialu.?
jak dla mnie to bardzo ciekawe odcinki pierwszego sezonu, w każdym nowa historia przeplatana zagadkami przeszłości Micka.
fajnie byłoby obejrzeć następne odcinki.

PepiGirl18

Fajnie, że się tym interesujesz... Nie po raz pierwszy pada to pytanie na tej stronie...
nie chce mi się po raz któryś pisać tego samego, więc odsyłam Cię do innych tematów na forum tego serialu... na pewno odnajdziesz w spisie tematów wątki, które Cię szczególnie interesują... poczytaj sobie, na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...
Pozdrawiam
VSRRR :

haruka13

nie będzie kolejnych odcinków:(

natasza128

skąd wiesz dotarły do ciebie jakies informacje?

PepiGirl18

ja słyszałam że nie będzie drugiego sezonu, chyba serial nie spełnił oczekiwań producentów i dlatego nie bedą go kontynuować...

ocenił(a) serial na 10
kathrina357

Mniej niż zero - jak spiewał inny niśmiertelny Jasiek Panasewicz. Mick biega teraz z sigiem po Hawajskich wyspach i przywraca tam porzadek jako dzielny ex SEAL Steve McGarett w serialu Hawaii Five-O. Serial jest nawet niezły, tylko ja ciągne nie mogę sie przyzwyczaic że to już nie Mick, a Steve.

ocenił(a) serial na 9
Sonny_Crockett

Wiem o czym piszesz, Sonny. Pierwsze odcinki (jak dla mnie) jakoś nie zapowiadały się zbyt ciekawie, ale serial się rozkręcił. Jak go oglądam, to przy każdym pościgu myślę sobie, że przydałaby się szybkość Micka wampira. A przy scenkach w pełnym słońcu aż mi się słabo robi... ;

ocenił(a) serial na 10
Himeko

Przydałyby mu się nadnaturalne zdolności Micka ale i tak mam wrażenie że nie pozbył się wszystkich. I nie stracił swojego uroku osobistego. Byłem sceptyczny bo w końcu remake kultowego serialu, ale nowe Hawaii Five-O dają rade. Ale że to Steve a nie Mick za nic się nie rpzyzwyczaję

ocenił(a) serial na 7
Sonny_Crockett

W związku z boomem na wampiry niedługo może poswtać serial o wampirzym detektywie/policjancie/ratowniku/niepotrzebne skreślić ganiającym w pełnym słońcu bez żadnej ochrony - wszystko zależy od przyjętej konwencji.

ocenił(a) serial na 5
PepiGirl18

Nigdy nie będzie 2 sezonu tego badziewia robaczki xD

ocenił(a) serial na 9
Victor_Delacroix

To jest zajebiste a nie badziewie! A szkoda że nie będzie 2 sezonu : <

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones