PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432901}

Pod osłoną nocy

Moonlight
7,5 14 027
ocen
7,5 10 1 14027
Pod osłoną nocy
powrót do forum serialu Pod osłoną nocy

Na wstępie: Hominus_nocturnus aż miło się patrz jak walczysz o Nasze dobre imię na innych forach. Szacunek.

Mam w sobie taką dziwną mieszankę pożałowania i furii. Czy podczas nocnych sesji zaglądacie czasami na forum "Zmierzchu"? Jak oni mogą nazywać te święcące imitacje wampirów "cudownymi wampirami"!! Normalnie aż mam ochotę gryźć!! To obelga! Policzek wymierzony w naszą szlachetną nację!! Słyszeliście żeby wampiry mieniły się jak obsypane brokatem i miały dzieci?!! Katastrofa!!

Nie korci Was żeby powiedzieć coś tym karaluchom?? Niedługo wampiry będą chodziły ubrane w róż, będą piły sok pomidorowy zamiast krwi i słuchały "I'm a Barbie girl in a Barbie world"!!

ocenił(a) serial na 9
Hominus_nocturnus

Muzyka z VK od razu wpadła mi w ucho. Zwłaszcza fragmenty przy spotkaniach z wampirami. Wrzucę osta na chomika.
A FK to co za cudo (chyba się domyślam, ale wolę usłyszeć)? ;

ocenił(a) serial na 7
Himeko

Forever Knight, o którym tak GregMar truł i tu, i na TB, i na TL.

ocenił(a) serial na 3
Hominus_nocturnus

Opozycja ciągle czuwa.

ocenił(a) serial na 7
era

Tia, licho nie śpi.

ocenił(a) serial na 3
Hominus_nocturnus

Licho nigdy nie śpi, licho czai się za rogiem.

ocenił(a) serial na 7
era

Złego licho nie bierze.

ocenił(a) serial na 9
era

A ja myślałam, że za rogiem to tylko żubr... ;)

ocenił(a) serial na 3
Himeko

Ciekawe czy po prawie 2 latach, te wszystkie fanki coś zmądrzały :>

ocenił(a) serial na 7
era

Nie, ten gatunek jest niereformowalny. Jeśli nawet jakieś wydoroślały, na ich miejsce pojawiło się mrowie nowych. One są jak hydra.

ocenił(a) serial na 3
Hominus_nocturnus

A po kolejnych dwóch? Dziewczynki, to już 4 lata! Szampan otwarty? Hominus, chociaż z Ciebie bodaj żadna dziewczynka. Tyś jest wampiłem!

ocenił(a) serial na 7
era

O, kłólik! I jaki sałkastyczny się złobił...

ocenił(a) serial na 7
Hominus_nocturnus

Żyje ktoś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones