PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 650
ocen
7,4 10 1 8650
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy coś wiadomo na temat 3 sezonu?

simi2511

Jeszcze nic nie jest pewne czy będzie 3 sezon. Twórca Travelers poprosił o wsparcie fanów serialu, żeby jednak Netflix zamówił 3 sezon, więc różowo to nie wygląda, takie coś przeważnie kończy się cancelem.

ocenił(a) serial na 10
simi2511

Zakończenie drugiego sezonu wskazywałoby na to, że nie będzie następnego sezonu. No, ale kto wie.

ocenił(a) serial na 8
Darek9410

Oby jednak był :C

simi2511

https://www.spoilertv.com/2018/03/travelers-renewed-fo-3rd-season-by.html
;-)

użytkownik usunięty
Morgh

O, świetnie, szkoda tylko, że dopiero przed wakacjami zaczna krecic;/

ocenił(a) serial na 8
simi2511

A dlaczego tak Wam zależy. Czy każdy serial musi przechodzić w tasiemiec, który po jakimś casie musi się zdegradować. No są wyjątki Stargate, Grimm, tylko zauważcie, że w nich były motywy na jeden odcinek i powoli rozwiajajaca sie fabuła główna. W "Podróżnikach" jest jakby dodatkowy czas, w jakim fabuła ma czas się rozwinąc, bohaterowie sie namalować. No może można by było pokazać kim był dyrektor i cy miał rację.

ocenił(a) serial na 8
filozof71

Mi jak dotąd zabrakło pokazania świata przyszłości, z którego przybywają podróżnicy. Chętnie bym zobaczył, jak tam sobie radzą :) Czekałem na to od połowy pierwszego sezonu i miałem nadzieję doczekać się w drugim, a tu nic, nawet jednego ujęcia.

ocenił(a) serial na 8
drawn

Na pewno siedzą w jakichś bunkrach, jak by chcieli pokazać więcej to by wyszło drożej :-)

ocenił(a) serial na 8
filozof71

Wreszcie się doczekałem! W s03e07 jedno malutkie ujęcie z przyszłości, zawsze lepsze to niż nic, ha ha :) Nie wiem jak dalej, odc. 8-10 jeszcze nie widziałem.

filozof71

Zazwyczaj tak jest że gdy serial wciąga to chcę się więcej i więcej :) - Jedyne czego żuje to że nie obejrzymy zapewne 3 sezonu w TV bo przejął go Netflix .

użytkownik usunięty
filozof71

To nie jest żaden „ktoś”. Przecież dyrektor to jest maszyna, AI.

ocenił(a) serial na 8

Tak, ale ktoś mu aktualizuje oprogramowanie.

ocenił(a) serial na 8

a te staruchy z ktorymi gadała Grace? to moze jakis zbiorowy mózg?

ocenił(a) serial na 8
mohock76

Akurat to był dyrektor który przesyłał informacje do umierających ludzi tak jak do dzieci. Przynajmniej ja to tak zinterpretowałem.

ocenił(a) serial na 6
filozof71

no Grimm to wyjątkowe dno było... nie wiem czemu to oglądałem.. wstyd :)

ocenił(a) serial na 6
simi2511

Tak, będzie za 10 dni. :)

simi2511

Jest zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=xyEijpJ9YL0
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 7
simi2511

Wczoraj wjechał na Netflixa. :))

ocenił(a) serial na 9
milymlodyczlowiek

Już obejrzałem. Konkretna końcówka. Furtka na kolejny sezon jest. Ale nawet jakby nie miał powstać, to zakończenie jest świetne.serial 9/10 zajebisty

psq

To musi powstac
To zankończenie jest wielką bramą do kolejnego sezonu

ocenił(a) serial na 8
psq

"zakończenie jest świetne" - prawda (jak lubił mawiać Trevor) :) Rzeczywiście finał bardzo dobry, po obejrzeniu stwierdziłem z zadowoleniem, że wreszcie jakiś serial ma prawilne zakończenie. Następnego sezonu w dotychczasowej konwencji raczej nie będzie, ale mam nadzieję na Podróżników 2 w nowej odsłonie z nową ekipą aktorów.

ocenił(a) serial na 9
drawn

Zgadzam się. Aczkolwiek nowi aktorzy.. nawet jeśli, to boje się spadku formy. Ta ekipa była fajna i zgrana. Po prostu dało ich się polubić od pierwszego odcinka. Widać, że reżyser starał się zrobić coś porządnego. Postarał się.

Jeśli kolejny sezon miałby powstać, to jedynie na zasadadzie - zróbmy to, ale lepiej lub na takim samym poziomie, a nie, żeby odciąć kupon i tyle, bo takie coś nie przejdzie.

ocenił(a) serial na 7
drawn

No nie liczył bym na kontynuację po trzecim sezonie finał sporo mówi fakt jest wzmianka że projekt podróżnicy jeden zakończył się fiaskiem i wprowadza się drugi ale to tylko po to aby fajnie wyglądało zakończenie

ocenił(a) serial na 8
Baal

Ale jednak MacLaren się zdziwił po wysłaniu wiadomości, jak samolot nie nadleciał :)

Furtka więc jest taka, żeby pokazać jaka była ta ver2 :) co zmienili, z jakim skutkiem itp. Ja bym z chęcią zobaczył.

I taka furtka daje dodatkową opcję :)
Sezon 4 - ver2
Sezon 5 - ver3
Sezon 6 - ver4
itd. itd. :) Co sezon nowi aktorzy, nowe zespoły, nowe próby, co jakiś czas gościnne występy kiedy trafiamy na poprzednich itp. :) Można by to tak ciągnąć i 20 lat :)

ocenił(a) serial na 9
psq

Finał 3 sezonu był świetny, powalił mnie na kolana. Jeśli Z chęcią zobaczyłbym kolejna serię Travelers, lecz boję się tego, że nowi bohaterowie nie przypadną mi do gustu. Moimi faworytami byli Marcy, Philip, David, Trevor i agent McLaren

ocenił(a) serial na 8
simi2511

Oficjalnie serial został skasowny po 3 sezonie. Oznacza to, że nie powstaną już nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 9
RadeMenes_69

szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones