PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8 718
ocen
7,4 10 1 8718
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Ciekawy, z pomysłem

ocenił(a) serial na 9

Muszę stwierdzić, że naprawdę spodobał mi się ten serial. Ciekawym rozwiązaniem był sposób, w jaki podróżnicy cofali się do XXI wieku. Niektóre wątki były naprawdę zacne ( np. Marcy i David), niektóre już trochę mniej, ale nie można powiedzieć, że były słabe. Ogólnie historie głównych bohaterów były ciekawe opowiedziane, nie było niczego, do czego można było się mocno przyczepić.
Niestety, serial ma też trochę wad. Miejscami wyglądał bardzo chaotycznie, miałem wrażenie, że scenarzyści nie mieli pomysłu na dalszy rozwój akcji. Sporo wątków zostało pourywanych, ale mam nadzieję, że zostaną dokończone w 2 sezonie. Nie spodobał mi się też cliffhanger pod koniec 1 sezonu, nieco denne zagranie wg mnie.
Tak czy inaczej serial warty polecenia, szczególnie jeśli jesteś fanem SF, bo to naprawdę dobre kino o tematyce podróży w czasie :)

ocenił(a) serial na 10
Granex

Kocham relacje między Marcy a Davidem, jeżeli jeszcze nie objerzałeś 2 sezonu to gorąco polecam, jeszcze lepszy.

ocenił(a) serial na 9
AreXsoN

No właśnie ostatnio oglądałem Black Mirror, Dark itd. a kompletnie zapomniałem i Podróżnikach, muszę jak najszybciej nadrobić ;)

ocenił(a) serial na 10
Granex

To życzę miłego oglądania ;D chyba się nie zawiedziesz na 2 sezonie bo jest lepszy niz 1 ;D

ocenił(a) serial na 10
AreXsoN

Ja postanowiłem trochę Sobie powtórzyć po obejrzeniu 2 sezonu, obejrze 1 i 2 jeszcze raz :DD

ocenił(a) serial na 9
AreXsoN

To widzę nieźle cię wciągnęło, ale nie dziwię się ;D

ocenił(a) serial na 9
Granex

Teraz żałuję, że tak długo czekałem z obejrzeniem 2 sezonu. Był tak samo rewelacyjny jak pierwszy, wiele rzeczy zostało wyjaśnionych, ogólnie niesamowicie się oglądało. Jestem pewien, że nie będę zwlekał z 3 sezonem (o ile powstanie, nie wyobrażam sobie innego scenariusza) tak jak z 2. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones