PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774221}

Podróżnicy

Travelers
7,4 8,8 tys. ocen
7,4 10 1 8826
Podróżnicy
powrót do forum serialu Podróżnicy

Podobny poziom co w pierwszym sezonie ale jak dla mnie drugi był chyba ciut słabszy ogólnie potencjał duży na ciekawy serial ale zdecydowanie nie do końca wykorzystany chwilami trochę schematyczny i przekombinowany jak dla mnie największy plus to ciekawe postacie ( trafieni aktorzy do swoich ról ) ale sam serial mimo że sam w sobie ciekawy temat nie wciągnął mnie jakoś szczególnie ale będzie jeszcze kolejny sezon, podstawa i potencjał jest i liczę że tym razem scenarzyści się bardziej postarają i zrobią solidny i ciekawy 3 sezon ale znając życie pewnie na oczekiwaniach się skończy:)

ocenił(a) serial na 10
slobi

Mi się sezon 2 podobał bardzo <3 Relacja wszystkich charakterów ze sobą jest po prostu piękna w tym serialu a najbardziej Marcy i David <3

ocenił(a) serial na 10
slobi

Troche? To malo powiedziane. Caly ten serial to jeden wielki niewykorzystany potencjal. Sytuacja sie zageszcza glowny bohater ma zginac cale dwa odcinki podkrecaja napiecie, a potem w 3 minuty zamykaja caly ten rozdzial jak gdyby nigdy nic, idzie sobie caly i zdrowy. Takich sytuacji byla masa, wiekszosc czasu traca na zblizenie sie do danej osoby zmagaja sie z jej problemami a na koniec albo wymazuja pamiec albo nagle dyrektor przesyla jazn do ich ciala i caly watek traci sens... ehh

Niby ten serial wciaga swoim pomyslem ale te denne zakanczanie kazdego watku amnezja czy nadpisaniem strasznie psuje caloksztalt serialu...