PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735645}

Pogadanki Blunta

Blunt Talk
6,6 203
oceny
6,6 10 1 203
Pogadanki Blunta
powrót do forum serialu Pogadanki Blunta

No to jak? Warto?...

ocenił(a) serial na 8

I przede wszystkim z czym to się je? Wiem, że można "wyguglować" ale nie bardzo mam zaufanie do niesprawdzonych opinii.

ocenił(a) serial na 8
zarek

Moim zdaniem, tak. Nawet zabawny.

ocenił(a) serial na 8
zarek

Od czasów pierwszych serii Californication nie było tak dobrego serialu komediowego dla dorosłych. Ale to moja subiektywna opinia. Ja Patrick'a Stewart'a kocham od czasów Star Trek The Next Generation gdzie grał kapitana Jean Luc Pickard'a. Zresztą Brent Spiner czyli android Data też gra w serialu i patrząc jak się posuną w latach tym bardzie łezka w oku się kręci. Parafrazując John'a McClane z Die Hard California ki-yay, motherf*cker.

ocenił(a) serial na 7
imacon

Moje pierwsze skojarzenie to również było Californication. Ta sama swoboda obyczajów, lekkość bytu, szacunek do dobrego dialogu, odmienności i wszelkiej maści ekstrawagancji.

ocenił(a) serial na 8
zarek

Zdecydowanie warto! Dużo komedii, nutka dramatu. Fajny humor - przemyślany, na poziomie, bynajmniej nie jest to "głupia komedia" typu... Grown Ups, gdzie śmiejesz się (lub nie) z kretyńskich zachowań czy spektakularnych upadków..
Dla mnie jest to serial inny niż wszystkie, więc wyjątkowo mi się podoba i szczerze polecam.

ocenił(a) serial na 8
zarek

Dzięki za opinie. Dałem mu szansę i naprawdę mi się podoba. Krótki format, dobre dialogi, no i Stewart dający czadu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones