PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 099
ocen
7,9 10 1 29099
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Rozglądam się za nowym serialem do obejrzenia. Czy Pogoda na miłość to romans, komedia, trochę kryminału, musical?

sharkinator

Pogoda na miłość jest serialem o życiu nastolatków,którzy później zakładają własne rodziny. Trudno jest określić rodzaj tego serialu. Są w nim watki miłosne ale również kryminalne-jak to w życiu bywa.
Moim zdaniem jest on wart obejrzenia. Osobiście jestem w trakcie oglądania.(kończę 8 sezon ) i nie żałuję. :)

ocenił(a) serial na 9
sharkinator

Na moje oko OTH to serial obyczajowy z wątkami kryminalnymi i komediowymi, które uwidaczniają się szczególnie w późniejszych sezonach. Mnie (oprócz fabuły i dobrze napisanych postaci) ujął świetną muzyką, dzięki niemu poznałam wiele świetnych zespołów. Skończyłam oglądać jakiś czas temu i dotąd nie znalazłam równie dobrego serialu (przy okazji - może coś polecicie?)

ocenił(a) serial na 10
sharkinator

Ogromnie polecam, znajdą się wątki romansu, komedii, kryminału, a także muzyczne. Ścieżka dźwiękowa serialu najlepsza jaka może być, fabuła idealna. Wszystkie dziewięć sezonów pochłonęłam w niecałe dwa miesiące. Zdecydowanie najlepszy serial jaki kiedykolwiek miałam okazję obejrzeć ;)

sharkinator

Na pewno warto, OTH różni się od swych następców tym, że bohaterowie są charyzmatyczni, "jacyś", nie noszą ciuchów jak z wybiegów, a aktorzy naprawdę dają radę. Do tego świetna muzyka i ten niepowtarzalny klimat seriali z tamtych lat, gdzie nie wszystko musiało być wypucowane, gładkie i lśniące.

Brooklynne_Accola

To jedyny serial, który powstał i, który ma w sobie wszystko dobrze poukładne. Jest jeszcze Gossip Girl, ale to już serial o wysokim poziom, nastolatkach, którzy mają wszystko imprezy, ciuchy, seks, kasa, układy, a One Tree hill to taki serial z życia nastolatków bardziej takie przeciwieństwo GG, i polecam go!!
Szkoda, że już się skończył i zazdroszczę tym, którzy dopiero zaczynają, bo jak ja zacząłem przygodę z nim to czekałem tygodnie z odcinka na odcinek aż skręcało, a teraz można łyknąć całość :)

Logan_Cole

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie chyba nie mam wyjścia i trzeba będzie się zabrać za ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
sharkinator

Ten serial jest cudowny, powiem Ci tak kilka pierwszych odcinków mnie nie powaliło, myślałam że odpuszczę ale bym popełniła błąd. Oglądałam dalej i z sezonu na sezon jest coraz lepszy wg mnie, też szybko obejrzałam i żałuję że tak szybko się skończył :).

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

A ja mam pytanie dużo tam gra Sophia Bush ?? Bo dla niej wziołem sie za ten serial na razie tylko 2 odcinki widziałem i coś jej wiele nie było. Serial na razie spoko ale kiedy ja to ogladane tyle sezonów :( Coś innego będzie od tych wszystkich seriali ostanich moich to powrót do dawnych lat serial coś ala Bevery Hills.

ocenił(a) serial na 10
_Simon

Serial super, na początku jest jej może mało ale później coraz więcej. A w późniejszych odcinkach jeszcze więcej, nie będę Ci spojlerować :P

sharkinator

OTH to najlepszy serial jaki oglądałam. Śmiałam się przy nim nie raz, a jeszcze więcej wyłam jak bóbr. Okrutna wręcz dawka emocji jak dla mnie. Dla zaznajomionych z tematem odcinek 3x16...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones