PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
11 436
chce zobaczyć
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Po dłuuugiej przerwie po obejrzeniu sezonu 6 w końcu wzięłam się na siódmy. Lucasa i Peyton nie ma, wszyscy twierdzą, że gdzieś wyjechali. Czy ktoś bez zbędnych szczegółów oświeci mnie, gdzie oni są? :)

ocenił(a) serial na 10
interpretacja

Zgodnie z fabułą, Lucas i Peyton wraz z córeczką wyjechali gdzieś poza Tree Hill. Tym samym aktorzy wcielający się w role bohaterów nie grają już w serialu, a co za tym idzie, nie pojawiają się w nim.

ocenił(a) serial na 9
koki161

Ok. Dziękuję Ci a odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 7
koki161

Ja też się zastanwiam gdzie się podziali. Scenarzysci sie nie wysilili tak po prostu krotko ucinajac, ze L i P wyjechali. po wypowiedziach na forum wnioskuje, ze nie ma wiecej info na ten temat? A wiadomo moze dlaczego aktorzy grajacy L i P nie grali wiecej juz w serialu? nie chceili?

ocenił(a) serial na 10
jurystka

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.. z tego co gdzies wyczytałam to Chad chciał podwyżke , a że mu nie dali to odszedł z serialu, producenci nie chcieli rozdzielac Lucasa i Peyton więc Hilarie też musiała odejść. poza tym aktorka grająca Peyton dostała role w White Collar, dlatego nawwet gościnnie nie pojawiła się w żadnym odcinku 7,8, 9 sezonu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones