PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 059
ocen
7,9 10 1 29059
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Dopiero w wieku 28 lat udało mi się zasiąść do OTH i żałuję, że tak późno. Pamiętam, że w czasach gimnazjalnych oglądał go chyba każdy, a mi było jakoś nie po dodze. Bez wątpienia najlepszy serial jaki oglądałam i nie mówi tego nastolatka zauroczona głównymi postaciami :D Mądry, pouczający, ze wspaniałą muzyką (ukochanym The Cure i The Fray), dający do myślenia, a przede wszystkim zapadający w pamięć. Mnóstwo wylanych łez jak i śmiechu. W dzisiejszych czasach brakuje tak mądrych seriali, ale tamte czasy były zdecydowanie najlepsze. Serial do oglądania na wieczność ❤.

Maouvee

na jakiej stronie udało Ci sie obejrzeć? ja szukam od paru miesięcy nieustannie i nigdzie nie ma :(

Zauwazona_142

Też szukam juz jakiś czas... jak ktoś ma , to poprosze. Chce fo niego wrocić po wielu latach raz jeszcze

ocenił(a) serial na 10
Zauwazona_142

ja również :(

ocenił(a) serial na 7
jatuginemamo

fmovies (kropka) to
tinyzonetv (kropka) to
Do tego wtyczka blokująca reklamy (ublock origin) oraz z napisami (substital) - znajdziesz na chrome web store w przypadku przeglądarki od google

ocenił(a) serial na 10
Zauwazona_142

HBO max

paulinaszypula

Sprawdziłam i niestety mi nie wyszukuje Na hbo max

ocenił(a) serial na 6
Zauwazona_142

Teraz wpadnie do HBO max nareszcie. :D

Zauwazona_142

https://www3.zoechip.com/watch-tv/one-tree-hill-38987.6366562

ocenił(a) serial na 10
Maouvee

Tak? Ja do dzis (32 lata) jestem jedyna osoba, ktora zna ten serial! A teraz jeszcze ten podcast Drama Queens... niesamowita powtorka do przeszlosci. Przypomina mi o tym jak kazdy cytat wpisywalam w notatniki!!

paulinaszypula

Nie jesteś jedyna. Ja mam 34 lata i dorastałem z tym serialem, kiedy puszczali go oryginalnie w USA. Ludzie powierzchownie oceniają, bo to serial o nastolatkach, ale to niesprawiedliwe. Kiedy np Whitey dzieli się swoją mądrością i opowiada jak to nabył swoją ksywkę w latach 50-tych na tle rasowych uprzedzeń.
Świetne cytaty z literatury wprowadzone w życie zmagających się z trudnościami życia młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.

Maouvee

Ja skończyłam wczoraj i to jeszcze później bo w wieku 38 hihi. Na początku 1 sezon tak dla zabicia wolnych chwil. Nie wiem, w którym momencie już bardzo mi się serial spodobał, że chciałam wiedzieć co będzie dalej. Bałam się że po odejściu Lukasa będzie gorzej. Ale serial bardzo dobrze poprowadzony. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones