PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 099
ocen
7,9 10 1 29099
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

POLECAM WSZYSTKIM

ocenił(a) serial na 10

Po odejściu Peyton i Lucasa skończyłam serial po 6 sezonie. Lucas był moją ulubioną postacią tak
jak Brook i Nathan. Pomimo tego seral uważam za wspaniały i wyjątkowy, bardzo go przeżywałam i
choć trochę czasu minęło to myślę o bohaterach i ich rozterkach, naprawdę zżyłam się z serialem.
Mogliby skończyć po 6 sezonie i nakręcić inna równie dobrą historię o życiu i dorastaniu nastolatków

ocenił(a) serial na 10
anellotti

Na początku też myślałam, że jak Peyton i Lucas odeszli to nie będę oglądać, bo lubiłam ich najbardziej ale później zaczęli mnie irytować. Jak dla mnie Brook jest super, i potem ją lubiłam najbardziej, nie będę Ci tu spojlerować ale obejrzyj, serial do końca, później też się dużo dzieję, i na pewno nie będziesz żałować, ja nie żałowałam, wręcz byłam mile zaskoczona, co się działo bez L i P. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Zawsze lubiłam najbardziej Brook, w sumie nie polubiłam chyba wątku tego jej chłopaka z którym się ożeniła i nie oglądałam dalej bo wydawało mi się nudne tak samo związek Haley i Nathana i zawsze chciałam żeby ją zostawił bo uwielbiam N a jej nie lubię :c
Ale skoro ktoś o najwyraźniej podobnym guście poleca, a serial naprawdę mocno zapadł mi w pamięć to tylko miło będzie go dokończyć. Dzięki :D

ocenił(a) serial na 10
anellotti

Masz rację co do Juliana, męża Brook na początku też mi nie przypadł do gustu, później jest ok. A co do Nathana i Haley ja im od początku kibicowałam :). Polecam, ja myślałam że niższą ocenę dam, ale jak dla mnie później akcja dopiero się rozkręca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones