PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 tys. ocen
7,9 10 1 29209
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Przypuszczam że temat był wałkowany X razy, ale ja zrobię na złość i spytam jeszcze raz. Czy warto oglądać ten serial ? Tak głównie o co w nim chodzi ? Zmienia się w Modę na Sukces lub Guiding Light ? Trochę przeraża mnie ilość odcinków ...

ocenił(a) serial na 10
Wikaa_161

Jest tak duża ilość odcinków, bo serial jest naprawdę dobry ;) Każdy odcinek ma jakieś przesłanie, niesie jaką życiową prawdę, pierwsze odcinki jednocześnie zachęcają i zniechęcają ;) Dzięki takiej ilości odcinków możesz naprawdę poznać postacie i związać się z nimi. Ja właśnie skończyłam dziewiąty sezon (też byłam przerażona ze tyle ich jest kiedy zaczynałam to oglądać w te wakacje ;) ) i bardzo za nim tęsknię ;) Warto, bo możesz się zrelaksować oglądając wiele radosnych i śmieszny scen, a jednocześnie znaleźć w nim coś głębszego, ja prywatnie znalazłam kilka dobrych wzorców osobowych ;)

ocenił(a) serial na 10
kwiatuszekk14

ja też polecam serial, w wakacje obejrzałam wszystkie 9 sezonów i przykro mi było że tak ich mało, według mnie najlepsze sezony to 3 i 4, wiadomo im dalej tym gorzej, ale w tym serialu kolejne sezony są gorsze tylko dlatego że tamte były świetne ale ogólnie serial cały czas jest dobry, miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 8
patii12

Ile Wam czasu zajelo ogladanie wszystkich sezonow, bo ja wlasnie tez mysle, aby obejrzec One Tree Hill.

ocenił(a) serial na 8
Solarie

około 1,5 miesiąca w wakacje :) naprawdę polecam, zwłaszcza sezony 1-6, bo 7-9 wieją nudą, choć i tak je oglądałam, z sentymentu :) ten serial to magia! :)

ocenił(a) serial na 10
uszatek92

mi podobnie i też myślę że serial to magia

Wikaa_161

Sama długo się zastanawiałam czy go obejrzeć, ale teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że WARTO! To jest na serio świetny serial, owszem miałam momenty kiedy mnie nudził, ale warto to przetrwać, bo dzisiaj obejrzałam ostatni odcinek i jest mi tak strasznie żal, że już sie skończyło... Nie wiem czy nawet nie wrócę spowrotem do pierwszych odcinków :)
Pozdrawiam i życzę miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 10
dusia204

ja już wróciłam do dawnych odcinków :)

patii12

a wiecie gdzie mozna go znalezc z lektorem pl?

ocenił(a) serial na 10
Natala18

i i t v . i n f o tylko napisz wszystko razem :)

patii12

ale tam trzeba miec konto premium i wgl :D

ocenił(a) serial na 10
Natala18

nie trzeba, wchodzisz na dany odcinek i masz linki , ja najczęściej korzystam ze strony sprocked.com albo pl , nie pamietam dokładnie :) a jak nie to jeszcze seriale.moje.pl

ocenił(a) serial na 8
dusia204

ja wracałam już wiele razy, a zaczęłam oglądać nie tak dawno, bo w wakacje 2011 :)

ocenił(a) serial na 8
dusia204

Ile czasu Ci zajelo ogladanie? Bo ja wlasnie zaczelam jednak ogladac.

ocenił(a) serial na 10
Solarie

wiem, że nie do mnie pytanie, ale mi zajęło to całe wakacje :)

ocenił(a) serial na 8
Wikaa_161

dawno temu kiedy jeszcze dwa pierwsze sezony byly emitowane w telewizji ogladalam ten serial, w zeszlym roku zaczelam od sezonu 3 i dojechalam do samego konca, a teraz wrocilam do sezonu 1. Moim zdaniem sezony od 1-4 ewentualnie 5 sa godne gorącego polecenia, dalej jest juz gorzej :)

ocenił(a) serial na 10
Wikaa_161

Mnie się wszystkie sezony podobały, owszem zdarzały się słabsze odcinki, ale ten serial jest niesamowity. Później zmienia się trochę obsada i forma, ale i tak jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałam. Niesamowicie wzruszający i zabawny jednocześnie z pięknymi cytatami i muzyką, cudo :)

ocenił(a) serial na 8
lola881

Na razie trwam dalej. Jestem juz po 14 odcinku, sezonu 3. W 20 dni, nie najlepszy wynik, ale z racji tego, ze mam duzo zaliczen, to i tak jest ok.