PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112895}

Pogoda na miłość

One Tree Hill
7,9 29 103
oceny
7,9 10 1 29103
Pogoda na miłość
powrót do forum serialu Pogoda na miłość

Spodoba się?

ocenił(a) serial na 10

Witam. Czy spodoba mi się ten serial? Oglądałam takie jak "Gotowe na wszystko", "Plotkara", "Seks w wielkim mieście", a teraz oglądam "Słodkie kłamstewka" i "Glee". Czy jest coś w tym serialu podobnego z podanych wyżej? Widziałam na innych stronach, że polecają "Pogodę na miłość" ale chyba trochę mnie przeraża ilość sezonów :). Czy warto zaczynać? :*

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

OTH będę polecała zawsze i każdemu ;)
WARTO. Na pewno Ci się spodoba.

ocenił(a) serial na 10
ulsa

Dzięki, to jak skończe oglądać Glee to na pewno się zabiorę za ten :)...

kindzia160294

Warto zaczynać :)
Polecam Ci jeszcze: Doktor Hart, Necessary Roughness, Devious Maids.

ocenił(a) serial na 10
cornelka90

Dziękuję Ci, myślę że na to też się skuszę Devious Maids :)

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Super serial - jak najbardziej polecam! :)

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Oglądam takie seriale jak ty ;) I niedawno zaczęłam ogladać PNM :) i JESTEM teraz na 2 sezonie ale polecam :) I to nawet bardzo polecam spodoba ci się tak jak mi :)

kindzia160294

Trudno go porównać do tych co oglądałaś, bo to specyficzny serial :) ale na pewno jest podobny do Plotkary pod tym względem, że dwie główne bohaterki - przyjaciółki - często się kłócą i są pomiędzy nimi nieporozumienia. Ale serial jest świetny i polecam, warto go oglądać :D

ocenił(a) serial na 10
karolcia_st

Dzięki :P To obejrzę na pewno :)

ocenił(a) serial na 10
kindzia160294

Zaczęłam oglądać i po pierwszym odcinku, dobre wrażenia :). Myślę, że będę dzisiaj kontynuować :P

kindzia160294

zobaczysz jak się wciągniesz POLECAM :)

ocenił(a) serial na 10
bala555

Już się powoli wciągam :). Super serial, mieliście racje :)...

kindzia160294

Jak dalsze wrażenia? ; ) Dla mnie to najlepszy serial jaki do tej pory oglądałam.

ocenił(a) serial na 10
owocoland

Skończyłam oglądać i dla mnie też serial niesamowity, zaraz po Gotowych na wszystko :)

kindzia160294

ten serial sie nie moze nie podobac :) jest genialny zawiera wszytsko co powinien miec dobry serial :) teraz juz takich nie robia :(

ocenił(a) serial na 10
Ash92

Masz rację, serial godny polecenia. Może się wydawać, że dużo jest odcinków ale jak człowiek się wkręci to nawet nie wie kiedy miną. Według mnie z sezonu na sezon coraz lepszy, a dwa ostatnie wymiatały :). Pozdrawiam.

kindzia160294

Kocham ten serial, każda sytuacja mnie zaskakuje, najlepszy jak skoncze go ogladac oglądam od nowa warto!:))) tyle łeż uronionych, tyle cudownych piosenek;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones