Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 8 Pogoda na miłość Sezon 8, Odcinek 15
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

Valentine's Day Is Over

40m
8,8 234
oceny
8,8 10 1 234
Pogoda na miłość
powrót do forum s8e15

Nie powiem, odcinek genialny. Zwłaszcza genialnością wprost olśnił mnie związek Brooke i
jej boy toy'a, będę uprawiać seks do końca świata i jeden dzień dłużej, co za wielka miłość!

Clay też nie gorszy bo on będzie kochał tyłek Quinn nawet dwa dni po końcu świata!
Quinn by się lepiej zdecydowała czy chce być tylko biedną fotografką mieszkającą w ruderze
czy może wreszcie dostawać diamentowe naszyjniki...

Reszty (czyli MM, Chase/Chuck i Jamie/Madison) nie oglądałam bo pewnie ich sceny były
takie wzruszające i interesujące że pewnie bym się popłakała ze wzruszenia i posikała z
niecierpliwości na następne sceny, więc wolałam sobie oszczędzić tych emocji.

Jedyna scena jaka mi się podobała to moment NH w łazience, reszta ujdzie.
BTW Joy&James pleaseeee, just leave!


Ops, właśnie zauważyłam że temat odcinka już założony. Zignorujcie to i odpisujcie w tamtym temacie bo był pierwszy.

ocenił(a) serial na 9
2wsxzaq1

Bardzo lubię ten serial,ale to co sie dzieje ostatnimi czasy to szczyt szczytów - nudy i jeszcze raz nudy.... ogólnie wszyscy są przeszczęsliwi i zakochani, nie chodza do żadnej pracy tylko łażą z kąta w kąt i opowiadaja jacy to sa szczęsliwi..... tylko Chase i Chuck ratuja sytuację.

2wsxzaq1

następnym razem radziłabym Ci ulżyć sobie w cierpieniu ,oszczędzić sobie nerwów i pooglądać na YT tylko sceny Naley..... :)

sophia84

haha:) great.. :)

sophia84

Właśnie tak chciałam zrobić ale coś niestety nie mogłam znaleść ich scen na youtube, normalnie zawsze były z godzinę albo dwie po odcinku. Musiałam ściągnąć cały odcinek no i postanowiłam tak od święta obejrzeć BJu i CQ. Zapewniam cię że następnym razem będę cierpliwa i poczekam na YT.
BTW dzięki za troskę... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones