Pogoda na miłość (2003-2012)
Pogoda na miłość: Sezon 9 Pogoda na miłość Sezon 9, Odcinek 4
Odcinek Pogoda na miłość (2003-2012)

Don't You Want to Share the Guilt?

40m
8,4 242
oceny
8,4 10 1 242
Pogoda na miłość
powrót do forum s9e4

Mam pytanie, gdzie mozna ogladnac nowy odcinek online? ma ktos jakas sprawzona
strone? :)

ocenił(a) serial na 10
friends88

Przy okazji zapytam się czy ma już ktoś wiedzę skąd mógłbym ściągnąć napisy ; ] #friends88 zawsze można ściągnąć ; ]

ocenił(a) serial na 10
cartneylove

ja niestety już oglądam OTH tylko i wyłącznie po angielsku (chwała, że angielski mam opanowany na tyle by większość rozumieć), ewentualnie jak gdzieś dodadzą po PL to potem oglądam drugi raz, mogę jedynie polecić stronę, gdzie zawsze na następny dzień jest kolejny odcinek :) no, ale tak jak mówię, niestety po angielsku :<
http://www.cucirca.com/2012/02/02/one-tree-hill-season-9-episode-4-dont-you-want -to-share-the-guilt/

ocenił(a) serial na 10
juujka

Odcinek mam jednakże brakuje mi napisów, mój angielski niestety nie stoi na tak zaawansowanym poziomie by móc obejrzeć go bez napisów. Dzięki ; ]

juujka

jak dla mnie nie ma problemu zeby ogladac po angielsku :) ale jakos nie lubie sciagac odcinkow, wole ogladnac i tyle:) a na tej stronie pisze ze odcinek jest juz niedostepny :/

ocenił(a) serial na 10
friends88

polecam I I T V . I N F O :)

ocenił(a) serial na 10
cartneylove

Napisy można już znaleźć na napi projekcje.

ocenił(a) serial na 8
cartneylove

a co myslicie o odcinku? i ogolnie o 9 sezonie? bo jak dla mnie, to jesli wszystkie 'straszne' sceny z pierwszego odcinka beda rozwiazane tak jak sprawa claya i quinn to ostatni sezon tego serialu bedzie straszliwa porazka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones