Pogoda na miłość
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6 part 2

ocenił(a) serial na 10

czy ktos wie czy bedzie part 2 6 sezonu?

ocenił(a) serial na 9
seba2248

Jeśli chodzi ci o 2 odcinek to jest już od tygodnia.

ocenił(a) serial na 10
seba2248

ja czytałem ze sezon 6 bedzie składał sie z dwóch czesci pierwsza własnie jest emitowana w usa

seba2248

Mógłbyś bardziej rozwinąć tę myśl?

ocenił(a) serial na 10
risk

pierwsza część nosi tytuł "Lucas and his girl" obecnie emitowana w usa a druga część która ma powstać to podaje tytuł "death and love"

seba2248

A skąd masz takie informacje?





ocenił(a) serial na 10
Kejtt

tu masz link na temat 2 czesci 6 sezonu jak bedziesz chciał link na temat 1 czesci to tez podam http://community.tvguide.com/blog-entry/TV-Show-Blog/Tv-Previews/Tree-Hill-Seaso n/800045858

seba2248

A to czasem nie tyczy się tych wywiadów z Markiem, a nie podziału serialu? Bo jakbyś zauważył part 3 też jest :P Mi się wydaje, że nazwy tych partów dotyczą tego o czym są wywiady z Markiem (ale może się mylę)
• Season 6 Preview, Part 1: Lucas and His Ladies
• Season 6 Preview, Part 2: Of Love... and Death?
• Season 6 Preview, Part 3: Big Returns, Big Rumors!

ocenił(a) serial na 10
Kejtt

nie ja wiem ze tam pisze o parcie trzecim zgadza sie to są wywiady ale schwahn mówi w nich o swoich planach co do serialu można zauważyć ze planuje nakręcenie 2czesci

seba2248

A pierwsza część będzie miała normalnie dwadzieścia-pare odcinków i druga część tak samo? Czyli ta druga część tak jakby siódma seria? ;D Dobrze zrozumiałam? ;]

ocenił(a) serial na 10
risk

nie 6 sezon będzie miał 2 części nie będzie żadnego siódmego sezonu a druga część nie wiem ile będzie miała odcinków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones