Pogoda na miłość
powrót do forum 8 sezonu

................................................................................ ..................22 odcinki:) czyli będziemy mieli cały sezon :) dla chcących wiedzieć więcej polecam stronkę http://www.onetreehillblog.com/

sophia84

i będzie to ostatni sezon.

ocenił(a) serial na 10
sophia84

Super by było jakby w 8 sezonie był znowu Lucas i Peyton, w końcu to ostatni sezon... :(

ocenił(a) serial na 10
misska

Ja bym tam nie chciała,zeby oni wrócili na cały ten sezon bo nie przepadam za Peyton.Ale gościnnie ich bym chętnie zobaczyła;)Poza tym powinni sie tak gościnnie pokazać,no...!W końcu tu są ich przyjaciele i mogliby ich odwiedzić.I SPOILER-Brook podobno będzie wychodzić za mąż w 8 sezonie,no na pewno,i powinni oni być chociaż w tym odcinku.

ocenił(a) serial na 10
plistek43

Ja też nie przepadam za Peyton (chociaż była dość ciekawą postacią) - zawsze kibicowałam Brook&Lucasowi <3 ( najlepiej by było jakby Lucas wrócił i wziął ślub z Brook hehe :D ale niestety to pewnie niemożliwe :( ). Ale chciałabym żeby wrócili bo jednak byli od samego początku, tworzyli ten serial, dzięki nim ten serial był ciekawy no i jednak byli/są głównymi bohaterami a nie tak jak inne Juliany, siostry Haley itp itd. Jeżeli to ma być ostatni sezon to muszą wrócić :(

misska

Nie będzie to ostatni sezon. Dawn Ostroff z The CW już powiedziała, że jeśli oglądalność utrzyma się na podobnym poziomie, to najprawdopodobniej powstanie 9 sezon. Bez sensu, bo już 7 był beznadziejny, a 8 pewnie będzie jeszcze gorszy...

ocenił(a) serial na 10
Goku

Nie zgodzę się z tym,że 7 sezon był beznadziejny.Według mnie nie.Każdy był inny i dobry albo bardzo dobry.ale nie wiem czy fajnie by było jakby powstał 9 sezon.trochę dużo by bylo tego.

plistek43

@Goku ja też się z tobą nie zgodzę. 7. sezon jest pierwszym, który oglądałam na bieżąco i bardzo mi się podobał. ja tam nie dzielę OTH na sezony lepsze, czy gorsze. co do pełnego sezonu i 9. nic nie wiadomo. podobno Dawn Ostroff zapowiedziała pełny 8. sezon, ale nie wspomniała o tym aktorom i tatuśkowi OTH;p.

Dodo140

No cóż - każdy ma swój gust ;).

A co do Dawn Ostroff - całkiem możliwe. Ta kobieta ogólnie ma jakieś odchyły, nie wiem jak mogli powierzyć komuś takiemu prowadzenie stacji telewizyjnej :P.

ocenił(a) serial na 8
Goku

A wiecie kiedy rusza 8 sezon, we wrześniu jakoś? I kiedy w Polsce będzie....

gadzinka_filmweb

14 września na The CW w USA. w Polsce nie ma PNM.

ocenił(a) serial na 10
sophia84

oglądałem promo 8 sezonu i niestety nie widać tam ani payton ani lucasa moim zdaniem to kompletne dno. Na temat 7 sezonu się nie wypowiem bo nie oglądałem właśnie dlatego że nie było wyżej wymienionych postaci i teraz chyba też se odpuszczę. Wielka szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones