Pogoda na miłość
powrót do forum 8 sezonu

sezon 8

ocenił(a) serial na 9

serial jest boski
a czy ktoś wie czy będzie następny sezon bo ten się kończy a ja mam apetyt na jeszcze więcej :D
no i Peyton i Lucas chociaż na finałowy odcinek 7 sezonu
a tak poza tym mogli by ich przywrócić do stałej obsady bo te postacie wnosiły trochę życia do filmu choć przyznam się bez bicia cieszyłem się że ich nie będzie a ale teraz tego żałuje

bartekdo1

jak narazie nie wiadomo czy będzie 8 sezon. wyniki oglądalności mają zadecydować o tym (7x19 oglądało 2.1 ludzi). decyzja ma podobno zapaść 20 maja na zebraniu CW. może będzie skrócony 8 sezon, może nie będzie w ogóle, może będzie pełny sezon. się zobaczy.

ocenił(a) serial na 9
Dodo140

dzięki za tak szybką odpowiedz. czyli wszystko w rękach telewidzów theCW ;(

bartekdo1

Monday
Life Unexpected
One Tree Hill
Nikita
all share timeslots in an attempt to eliminate repeats on Monday (same as GG , OTH, LUX this season)

Tuesday
90210
Gossip Girl

Wednesday
ANTM
Hellcats

Thursday
Vampire Diaries
Changelings Aka Betwixt

Friday
Smallville

Midseason Supernatural

Read more: http://www.spoilertv.com/search/label/Vampire%20Diaries#ixzz0nMpq2qLv
to jeszcze nic pewnego. możliwy rozkład seriali CW na jesień. jest i OTH i LU co wy na to?

ocenił(a) serial na 8
bartekdo1

Hej a ja mam pytanko ile odcinków 7 serii będzie tylko 22? bo gdzieś chyba doczytałam ze 24 a teraz już się zgubiłam?

pchelka_18

7 sezon ma niestety tylko 22 odcinki czyli do końca zostało tylko dwa :(

sophia84

http://www.youtube.com/watch?v=D9Tn1Ywi08o
te promo mnie przeraża. ja chce porządne zakończenie, czyli sezon 8.

Dodo140

właśnie miałam założyć temat na ten temat ;)...mnie też przeraża...nawet nie chcę myśleć o tym,że to może być ostatnie promo OTH...naprawdę ostatnie...że to może być naprawdę koniec...ja sobie tego nie wyobrażam...

ocenił(a) serial na 9
sophia84

nie mogę uwierzyć że to już koniec :(
to nie może zakończyć się na 7 sezonie

bartekdo1

jeśli ósmy sezon będzie tym pożegnalnym to, co przez te dwanaście odcinków będą się żegnać z widzami w każdy możliwy sposób? piąty sezon był kiepski, szósty znów wszedł na wyżyny, miał przepiękny koniec, a tu nagle pach i mamy siódmy sezon, który nie jest aż tak zły, bo miał parę naprawdę świetnych odcinków, ale ma tyle dramy [śmierć Lydii, w między czasie się dowiedzieliśmy, że ojciec Hales nie żyje, a rodzice Haley nie pojawiali się od czasu sezonu trzeciego, nagle pojawia się psychopatyczna Katie na krótko, ale jest, cała domniemana ciąża Renee, Dan, który przeżywa swoje serce i robi krok na przód, pomagając synowi i rzucając w cholerę swój show, no i Alex/Julian/Brooke, Alex vel 'och, jak ja go kocham' próbowała się zabić i Julian musiał ją ratować, akurat wyjaśnienie, dlaczego to robi, wzruszyło mnie bardzo, ale Brooke, która nie potrafiła tego zrozumieć i robiła z siebie ofiarę losu jest straszne]. może tak piszę przez rozżalenie ze względu na Life unexpected, który jakby nie patrzeć został zmiażdżony i moge mieć tylko nadzieję, ze OTH będzie miało 12odcinków i wtedy LU dostanie swój sezon, bo ta historia się nie może tak skńczyć, wystarczy zobaczyć ostatni odcinek serialu, a do tego Mark totalnie pogrzebał moją ukochaną postać, Haley, najpierw dziecko, teraz śmierć Lydii. Też kocham oth, naprawdę, może tego nie widać, ale tak jest, po prostu nie chcę tego zapamiętać źle. Chyba nikt z nas nie chce źle zapamiętać tego serialu.

didi_

Dla mnie Leyton to najlepsza para, najpiękniejsza miłość, głęboka,
szczera, a chemia między hilarie i chadem jest niezaprzeczalna, co
jeszcze bardziej uwydatnia magię Lucasa i Peyton. dla mnie mogą wcale
nie robić 8 sezonu, jeśli oni nie pojawią się chociaż w kilku odcinkach.
7 jest bardzo przeciętny, a oglądałam go tylko z nadzieją na to, że może
jednak pojawią się chociaż gościnnie, do tej pory niestety ich nie ma:(,
a jeśli nie pojawią się nawet w finałowym odcinku, na co niestety się
zapowiada, to juz w ogóle beznadzieja:( ostatni odcinek 6 serii byłby
fantastycznym odcinkiem finałowym całego serialu. Peyton jest moją
ulubioną postacią, a Leyton podobało mi się od pierwszego sezonu. teraz
tak mi ich brakuje, że nie da się tego opisać, brakuje mi ich jako
postaci, jako pary i brakuje mi ich powiązań z innymi ludźmi: breyton,
laley, paley itp. powinniśmy pokazać jak ważni są dla nas Lucas&Peyton
np, na stronie CW:
http://lounge.cwtv.com/forumdisplay.php?f=14&order=desc
chyba że już się tam logowaliście... ale można odświeżyć pamięc o tak
cudnej parze;) wcześniej leytonersów;) było tam baardo dużo, jednak
sporo ludzi przestała oglądać po zakończeniu 6 serii a to właśnie
dlatego, że chad i hil odeszli. może też was do tego zainspirować piękny
filmik na youtubie;) jak oglądam te filmiki o nich to aż mnie ciarki
przechodzą , są tak piękne;) np. ten (Lucas/Peyton; "Because we are
together" For Fran - by bmkenny)
http://www.youtube.com/watch?v=nik4goQQcos

ocenił(a) serial na 7
didi_

Popieram, też chce zapamiętać ten serial jako coś czego nie mogłam się doczekać... a teraz oglądam z przyzwyczajenia... mam wrażenie, że za dużo chcą pokazać w zbyt krótkim czasie... Brakuje mi OTH gdy wszyscy chodzili do szkoły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones