Pogoda na miłość
powrót do forum 9 sezonu

http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/misc/cw-new-marketing-posters-for-new-an d-returning-shows/onetreehill_Page_A01_wTYPE_595.png
ostatni sezon, 13 odcinków, premiera styczeń 2012r.
"ONE TREE HILL"

Season eight of ONE TREE HILL saw the characters moving away from glamour, fame and wealth and instead dealing with the delicate balance that contemporary twenty-somethings face as they endeavor to build and define what their lives will be. Fashion designer Brooke Davis lost her company but found love with Julian Baker, was married and gave birth to twins. Haley James Scott supported her husband Nathan as he lost his NBA career to an injury, but she also won a personal battle with depression and ultimately gave birth to a daughter to compliment their son Jamie. Nathan's friend and business partner Clay Evans survived an attack by the psychotic Katie to find love and happiness with Quinn James, who not only survived the same attack, but also vanquished the threat of Katie in a harrowing confrontation. Alex Dupré began a promising singing career and also a promising relationship with Chase Evans, who joined the Air Force and returned with a newfound maturity and perspective. And Millicent Huxtable began a broadcasting career, ultimately launching a morning show with her boyfriend Mouth McFadden. In season nine, how will Brooke and Julian juggle parenthood and their very young careers? With Nathan traveling more as an agent, how will Haley's life change with a second child, an increasingly independent Jamie, and a busy café to run? Is a wedding in store for Quinn and Clay? Or Mouth and Millicent? And what's to become of Alex and Chase and their burgeoning romance? Following a fictional four year jump in time, "One Tree Hill" has now spent four seasons exploring the experiences of twenty-somethings. Season nine will continue to grow and break new ground, as the show approaches the rarified air of 200 episodes. The series stars Sophia Bush as Brooke Davis, Bethany Joy Galeotti as Haley James Scott, James Lafferty as Nathan Scott, Robert Buckley as Clay Evans, Austin Nichols as Julian Baker, Shantel VanSanten as Quinn James and Jackson Brundage as Jamie Scott. ONE TREE HILL was created by Mark Schwahn and is executive produced by Schwahn, Joe Davola, Greg Prange, Mike Tollin and Brian Robbins. The series is produced by Mastermind Laboratories and Tollin-Robbins Productions in association with Warner Bros. Television.

Dodo140

niektórych mogę wnerwić, ale dla mnie to smutne że dali Nathana i Haley z boku, z tyłu. teraz będzie ich mniej, ale są od samego początku i na centrum zasługują:) . z OTH nikt nie był na dzisiejszej prezentacji ramówki The CW.

ocenił(a) serial na 10
Dodo140

jak moga dac nathana i haley z boku? oni chyba chca calkiem ten serial zniszczyc;// szkoda mi juz slow na to wszystko, serial bedzie sie opierac na glupiej alex i chase? z bezsensownymi wątkami i clay z quinn? oni nie sa prawdziwa czescia tego serialu i to oni powinni byc z boku a nie naley..!! zalosne...

ocenił(a) serial na 10
darija_23

uwielbiam alex <3

ocenił(a) serial na 10
lubiepiernik

SPOILER :D

Tyler Hilton powraca do "Pogody na miłość"

"Aktor ponownie zagra postać Chrisa Kellera w 9. sezonie popularnego serialu "Pogoda na miłość".

Portal Zap2It informuje, że Hilton powraca do roli, którą grał w sezonach 2.,3. i krótko w 4. Od tego czasu fabularnie minęło 10 lat. Widzowie dowiedzą się, co przez ten czas działo się z Kellerem. Nieoficjalnie mówi się, że Chris powraca do miasta, aby pomóc Haley."


I wszystko jasne :D :D

ocenił(a) serial na 10
li90

O nie i o tak! Patrząc z perspektywy czasu podobały mi się jego żarciki ;) Jednak mam nadzieję, że nie rozbiją małżeństwa Scottów na dobre, ani, że Chris nie namiesza Haley w głowie...

użytkownik usunięty
li90

Tak tak tak! Uwielbiam Chrisa Kellera! I mógłby wrócić choć na chwilę Jake Jagielski... O Peyton i Lucasie nie wspominając, bo to oczywiste, że niemal wszyscy ich chcą ;)

ocenił(a) serial na 8

ja jeszcze nie doszłam do 9 sezuny, ale i tak lubię śledzić co się niedługo będzie działo,
Chriss miał to coś w sobie (ja już go nie mam w serialu) był zabawny, pewny siebie, poprany, niedojrzały, był tym kto działa wszystkim na nerwy, ale i tak każdy go lubi :)

li90

Świetnie, że wraca. Zdziwiło mnie to, że przez ostatnie sezony, kiedy dziewczyny miały studio , nie pojawił się ani razu. Tęskniłam za nim i bardzo się cieszę :)

Dodo140

a wiadomo co z peyton i lucasem ? bo chodziły pogłoski, że może wrócą na te ostatnie 13 odcinków, co byłoby pięknym zakończeniem naprawdę ładnego serialu :) plus peyton to moja ulubiona postać, więc bardzo chciałabym, żeby wrociła ;pp

Leighton

wiadomo, że wraca Dan i Chris na dłużej/stałe:).

Dodo140

Nathan odchodzi :(((((((((((((
będzie tylko w ok 7 odcinkach-
http ://w ww.tvline .com/2011/0 7/ask-ausiello-spoilers-bones-ncis-dexter/
http ://blog.zap 2it.com/frominsidethebox/2011/07/one-t ree-hill-james-laffertys -reduced-role-in-season-9.html

Dodo140

A mógł w ogóle nie wracać. Zamordowaliby go, byłby święty spokój, zero oczekiwań, a Schwahn nie miałby przynajmniej okazji robić wielu naiwnych w jednego, wielkiego ciula. Życzę mu, żeby oglądalność była równie cuchnąca co spoilery.

Dodo140

Podobno Jamesa w ogóle nie będzie w 9x03. Na dokładkę ma nie być o nim w ogóle wspomniane w odcinku. I tyle z "focus of the entire season", o. Czy Schwahn ma ludzi za idiotów?

Dodo140

Mam nadzieję, że będzie dużo scen Dan/Haley. Jedyna sensownie zapowiadająca się rzecz.

justyssia

ja czytałam na forum, że Jamesa jeszcze w ogóle nie ma w Wilmington (Tree Hill) a juz jakoś 2 odc kręcą. ma go nie być przez 'few weeks', wczoraj miał urodziny tak jak i Shantel (Quinn) i jej śpiewali sto lat, jemu nie (bo go nie było;/). chociaż były dwa torty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones