Pogoda na miłość
powrót do forum 9 sezonu

http://www.youtube.com/watch?v=dX2R-ssv7QY&feature=player_embedded

Dodo140

Bliźniaki! Ale fajnie... I ciekawe co będzie z Nathanem..mam nadzieję, że go nie ukatrupią w ostatniej serii ;/ No i Chad się pojawił ;)

Dodo140

Jedynym w tym promie, co sprawiło, że się szczerze uśmiechnęłam, był fryz Lucasa (zresztą widok samego Lucasa był miły).

Świetnie, że jest ostateczne potwierdzenie tego, że to ostatni sezon.

Dobrze widzieć, że pewne rzeczy się nie zmieniają.
Ale jest tego dobra strona: gorzej być nie może. Teraz może być tylko tendencja zwyżkowa i mam nadzieję, że jak już wymęczę te trzynaście odcinków, to tego nie pożałuję.

ocenił(a) serial na 10
Dodo140

wiecie jak sie nazywa piosenka ze zwiastuna ?:D

ocenił(a) serial na 9
Dodo140

ucieszyłam się jak zobaczyłam zwiastun :D a tym bardziej jak zobaczyłam Lucasa. ciekawa jestem co z Nathanem. no i wychodzi na to, że to jednak ostatni sezon

ocenił(a) serial na 9
Dodo140

nie mogę doczekać się premiery:):)

Dodo140

nie ogladam tego serialu od kiedy zaczeli puszczac 7 sezon, ale myslalam, ze juz usmiercili dana:P dlatego zdziwienienm bylo dla mnie zobaczenie go w promo. poza tym chad ma fryzure z "zakreconego piatku";)

Gryzio

już się nie mogę doczekać

ocenił(a) serial na 9
Dodo140

a wiadomo czy przez cały sezon będzie grał Lucas?

zolza90

Lucas pojawi się tylko w jednym odcinku - sam to potwierdził na swoim tweeterze.

dzi_had

a ja czytalam, ze w kilku odc

Gryzio

powinni oth zakonczyc na 6 sezonie. siodmy nuda,a w osmym tylko kilka fajnych odcinkow. bez chada i burton jest nuda, slub brooke bez nich to w ogole absurd.

kama555

no wlasnie, przeciez byly takimi przyjaciolkami:P

Gryzio

dokladnie. juz tam chodzi tylko o kase,bo robienei serialu bez glownychj bohaterow i bez pomyslu jest slabe. zwlaszcza ten watek z psychopatka wygladajaca jak zmarla zona claya. nawet jesli scena strzalu bywa fajna to ile razy mozna powielac akcje.

kama555

o kurcze! nie ogladalam tego odc chyba... pamietam, ze ktos sie chcial do niej upodobnic (nawet wlosy przefarbowala), ale chyba znudzil mnie ten serial. teraz ogladam 5 sezon i nadrobie zaleglosci

Gryzio

aaa no widzisz ;] 7 i 8 sezon mialo swoje momenty,ale wlasnie mogliby z tego gora sezon zrobic i tyle. jak sie zdecydowali na 9 to ze wszystkimi,a nie tak. no coz, moje zdanie sie nie liczy ;d i mysle,ze nei tylko ja tka uwazam. lubie 5 sezon. jak bede miala czas to obejrze sobie od nowa ten serial.

kama555

wiesz co, 5 juz mi sie nie podoba. nudzi mnie ta cala sprawa z piosenkarka mia. jedynie fajna akcja z niania carrie;)

Gryzio

akurat tez mi sie ten watek podobal,ale ogolnie lubie 5 sezon. chociaz wiadomo serial juz wtedy sie troche roznil. 3i4 to moj ulubiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones