serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pogoda na piątek

2006 - 2007
55m
5,5 1 095
ocen
5,5 10 1 1095
Serial liczy 13 odcinków. Każdy z nich jest jednym piątkiem z życia bohaterów, a pomiędzy odcinkami (poza kadrem) upływa czas jednego tygodnia. Serial wychodzi naprzeciw... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Pogoda na piątek zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Serial liczy 13 odcinków. Każdy z nich jest jednym piątkiem z życia bohaterów, a pomiędzy odcinkami (poza kadrem) upływa czas jednego tygodnia. Serial wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnej widowni, która za wszelką cenę chce oglądać "prawdziwe emocje". Piątek w życiu człowieka jest szczególnym dniem, ponieważ z jendaj strony kończySerial liczy 13 odcinków. Każdy z nich jest jednym piątkiem z życia bohaterów, a pomiędzy odcinkami (poza kadrem) upływa czas jednego tygodnia. Serial wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnej widowni, która za wszelką cenę chce oglądać "prawdziwe emocje". Piątek w życiu człowieka jest szczególnym dniem, ponieważ z jendaj strony kończy się tydzień ciężkiej pracy a z drugiej zaczyna weekend, który jest wielką niewiadomą i często przynosi niespodzianki. Głównymi bohaterami są Grażyna, Marcin, Kamila, Kasia i Bartek. Ich wątki przeplatają się w sposób podobny jak w "Na skróty Roberta Altmana. Najczęstszym miejscem gdzie zbiegają się ich drogi jest współczesny symbol wielkiego miasta- centrum handlowe. Akcja serialu zaczyna się w piątek 1 września. Poznajemy wtedy każdego bohatera z osobna. Każdy z nich ma swoje życie i swoje problemy. Bartek idzie do pierwszej klasy liceum. Jest młody i ma wiele niepoprawnych pomysłów. Tego dnia ma swój pierwszy kontakt z policją. Kasia jest młodą policjantką, która zaczyna pracę w ogniwie ds. nieletnich. Marcin to dwudziestokilkuletni singiel, właściciel modnego butiku. Traci matkę, a w domu czeka nagrana na sekretarkę nietypowa wiadomość. Kamila, trzydziestoletnia manager centrum handlowego dostaje pierwszy prawdziwy pierścionek od mężczyzny i staje wobec dylematu jasnej deklaracji określenia wspólnych relacji ze swoim partnerem. Grażyna, czterdziestopięcioletnia terapeutka tego dnia rozwodzi się z mężem i spotyka swoją pierwszą miłość z lat szkolnych.

Plenerowe odcinki kręcone były w Warszawie.
Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w marcu 2006.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Świetny...

ocenił(a) serial na 8

... szkoda jednak że tylko 13 odcinków. Mogłoby być ze 3 razy więcej. Wspaniała ścieżka dźwiękowa M.U.

Argumenty:
1.Obsada( a zwłaszcza Pani Danuta Stenka i Pan Lech Mackiewicz).
2.Muzyka.
3.Zdjęcia.
Efekt:
Przenoszę się, zapominam o wszystkim, jestem razem z Aktorami,
czuję Ich emocje.......świat mój oddala się, a gdy powraca, tęsknię......
Kocham to Uczucie, kocham takie Filmy, Seriale, Kocham takich...

Gdzie mogę obejrzeć odcinki z 2 sezony czyli od 14 do 25 ,oprócz TV bo wiem że ta lecą.... Jakaś strona internetowa ,coś ....?

przy oglądaniu czołówki [a głównie muzyki] myślałem że to "Moda..."

Po tu na filmwebie i na wiki są sprzeczne informacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones