Katarzyna Ankudowicz 

6,6
2 803 oceny gry aktorskiej
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz urodziła się 3 czerwca 1981 w Morągu.Ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w 2004 roku. W tym samym roku nastąpił jej oficjalny debiut teatralny – w roli macochy w sztuce Kopciuch Janusza Głowackiego w reżyserii Willa Pomerantza gościnnie na deskach Teatru Narodowego w Warszawie (26 czerwca 2004 roku)..Popularność przyniosła jej rola Sylwi Nowik w Bulionerach. W 2004 roku została wyróżniona na XLIV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych za rolę Carol w "W piątek wieczorem" Willy'ego Russella. Inną dużą rolą serialową była postać Kasi Nowak – młodziutkiej policjantki, której udało się wyjść z nałogu narkotykowego, w Pogodzie na piątek.Obecnie pracuje w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 czerwca 1981

miejsce urodzenia: Morąg, Polska

wzrost: 168 cm

mąż Mikołaj (od 2016), córka Konstancja (ur. 2020)
W 2004 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
W 2014 roku wystąpiła w teledysku do piosenki "Być kimś być sobą" Frenchman, Hudy HZD, Kazan, Pono, Pih, Żółf (Fenomen), Shiz Antidotum, KaeN oraz Dj Kostek.
Ma młodszą siostrę Olę.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W Pierwszej Miłości to majstersztyk :D

Nie wiem dlaczego przedstawiała włosy z blond do czarnych włosów w blond wyglądała dużo lepiej takich jakie miała w Bulionerach i Mamuśkach powinna się przefarbować.

Co o niej sadzisz ?

użytkownik usunięty

Co o niej sadzisz ?
Dla mnie jest super ! Rewelacja młoda i swietna :)

Strasznie podoba mi sie postac jaka gra w Teraz albo nigdy :D rozsmiesza mnie do lez, szkoda ze tak rzadko sie pojawia ;) Kawal dobrej aktorki :)

W Pierwszej miłości rozwala system - pokazała co potrafi ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones