PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 886
ocen
8,1 10 1 21886
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Kryminał familijny

ocenił(a) serial na 8

To co najbardziej mi się podoba w tym serialu to fantastyczna, ciepła atmosfera. To dziwne zważywszy, że to kryminał, w którym ginie co najmniej jedna osoba na odcinek, ale mimo wszystko dla mnie ten serial jest lekiem na skołatane nerwy. Włączam go jak leci w tv i mimo że niektóre odcinki oglądam kolejny raz, to sprawia mi to radość. Poza tym intryga jest na tyle zręczna, że dla kogoś, kto ogląda odcinek pierwszy raz nie jest oczywiste kto będzie zabójcą.

ocenił(a) serial na 9
Kondri6

Zagadzam się w 100%. Filmom udało się zachować klimat książek z innej epoki, jakby naiwnej, ale lepszej, kiedy inne wartości się liczyły a życie było paradoksalnie prostsze pod wieloma względami. Te filmy są,można powiedzieć, piękne i dobre.

ocenił(a) serial na 9
Kondri6

Kocham ten serial, ale ta beztroskość i ciepło o którym pisałeś, trwa tylko do pewnego momentu- jeśli ktoś miał okazję widzieć wszystkie 14 sezonów, wie, że sam Poirot przechodzi w przeciągu całego serialu zmianę. Poirot z ostatnich odcinków, nie jest już tak radosny- a co za tym idzie cały świat przedstawiony się zmienia. Co nie zmienia faktów zee uwielbiam ten serial.

jamesfassbender

Kto wie jak ostatecznie się zakończyła historia Herkulesa wie że taka przemiana była jednak trochę konieczna. Zwłaszcza ten ostatni odcinek

użytkownik usunięty
Kondri6

Mam podobne odczucia. Wybitny serial o relacjach. O psychice. O tym, jak prawo porządkuje świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones