PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125510}

Poirot

Agatha Christie's Poirot
8,1 21 929
ocen
8,1 10 1 21929
7,2 4
oceny krytyków
Poirot
powrót do forum serialu Poirot

Który odcinek to następna część tego epizodu?
Mógłby ktoś mi przybliżyć jak to wszystko się skończyło? Kto zamordował kuzynkę tej kobiety, którą usiłowano zabić?

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

To jest jedyny odcinek, który wydali w dwóch częściach, więc bez problemu w sieci znajdziesz cz2, o tym samym tytule. Ale jak chces sobie zespuć tę przyjemnosc, to mogę napisać rozwiązanie....

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Nie mogę go znaleźć.
To na pewno ten sam tytuł?

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Sprawa wygląda następująco:
Nie mogę znaleźć odcinka o takim samym tytule, a S02E02 przedstawia nową historię. Od razu mówię, że na torr entach jest całe 12 sezonów w 1 pliku i to tam szukałem tego odcinka. Niestety go nie ma.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Powiem tak: to jest jeden z najlepszych Poirotów wg mnie i nie psuj sobie cz 2. W necie znajdziesz bez problemu, ja pobierałem z popularnego portalu o nazwie domowego zwierzątka gromadzącego zapasy w policzkach;-) Albo Empik, kioski, itp. Ale jak się upierasz, to rozwiązanie znajdziesz w sieci lub mogę napisać

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Dzięki za wskazówkę. Zapomniałem o tym zwierzątku.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Ja od tego zwierzątka dostałem większość odc. Ale odradzam rmvb, tylki avi

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Tak, to akurat wiem. :) Cieszy te lektor, bo pl napisów nikt do tego serialu nie robił. :(

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Nie jestem pewien, czy na dvd nie było opcji z napisami pl. Na pewno był za to lektor czeski, bo raz dla jaj sobie puściłem i się zwijałem:-D

ocenił(a) serial na 10
adipiscor

Oj, myślałam, że tu będzie dyskusja na temat tego odcinka, a tu taki zonk.

ocenił(a) serial na 9
panna_x_filmweb

Mamy nadzieję, że wyjdziesz z tego bez psychologa:-)

ocenił(a) serial na 7
pitixpl

Intryga prosta do rozwiązania - nie domyśliłem się motywu, ale co innego naprowadziło mnie na trop natychmiast, a dalszy przebieg akcji tylko moje przekonanie potwierdził.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones