PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103942}

Pojedynek Aniołów

Atakkâ you!
7,6 359
ocen
7,6 10 1 359
Pojedynek Aniołów
powrót do forum serialu Pojedynek Aniołów

Wow !

użytkownik usunięty

Ta bajka też tutaj jest ? No nie wierze :) Cała śmietanka z Polonii 1. Też się oglądało przygody Yan Azouki (nie przekręciłem ? po tylu latach można zapomnieć) :D

taaa :) Krater i Polonia 1 :] na tych bajkach się wychowałam!!

użytkownik usunięty
wiluska

Jaki Krater? :)

Z tego co się orientuję to niestniejąca już stacja telewizyjna. Ale musiałam wyguglować z ciekawości, bo myślałam, ze chodzi o jakieś przedpotopowe anime. ;]

użytkownik usunięty
milkaway

Dzięki. ;]

P.S. Gratuluję łebka.

Oglądałem Polonię 1 od 1994-1995 roku i chłonąłem wszystkie 3 bajki, które leciały wtedy od godziny 16:00. 1 seria się kończyła, to puszczali następną i tak w kółko, zgodnie z widzi mi się stacji.

Do dziś nie wiem dlaczego ale nigdy nie trafiłem na "Pojedynek aniołów" i "Super dana." Obejrzałem pozostałe kilkanaście tytułów, ale tych 2-óch nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Wiem ze stron www, że leciały na Polonii 1 ale ja ich tam nigdy nie widziałem.

Swoją drogą to bardzo chciałbym móc ściągnąć "Pojedynek aniołów" po Polsku z internatu, tym bardziej, że gram regularnie w piłkę siatkową oraz chodzę od czasu do czasu na mecze Ligi Siatkówki Kobiet. Póki co nie mogę go znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones