PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783768}

Pokémon: Słońce i Księżyc

Pocket Monsters Sun & Moon
7,2 420
ocen
7,2 10 1 420
Pokémon: Słońce i Księżyc
powrót do forum serialu Pokémon: Słońce i Księżyc

TRAGEDIA!!!

ocenił(a) serial na 1

Jak można było to tak spi$#lić po takim ARCYDZIELE!!! jakim było XYZ Seria spadła na dno.Totalnie.Ash zamiast ewoulować zachowuje się jak 5cio latek,animacja zamiast pozostać też spadła na psy.Mało tego zaczeły się pojawiać jakieś dziwne twarze u bohaterów tak jak by byłi opętani przez gyigas a z Earthbounda albo nie jak z memów zażrnięte.I sam pomysł ze szkołą nie byl by zły gdyby Ash nie był taki jaki jest.No cóż miejmy nadzieje żę nowa seria będzie lepsza i powróci grafika z XYZ,dojrzały Ash i najważniejsze Serena.

ocenił(a) serial na 10
Donata_Swiecka

Uważam że ta seria jest bardzo ciekawa. Na początku też miałam mieszane odczucie że Ash cofa się w rozwoju, co się dzieje, jakoś dziecinada. Ale z odcinka na odcinek zuważyłam że ten sezon skupi się na całkowicie czymś innym. Wskoczył problem ultra bestii i tunelów, niecodzienne, nowe, już nie tylko trening pokemonów i podróż z regionu do regionu na walkę ale całkowicie nowe wyzwanie. Bardzo ciekawy odcinek 100 któryś w którym Tapu Koko sprawił że Ash przeniósł się do alternatywnej rzeczywistości która pokazała jak Ultra bestie zniszczyły świat ludzi i pokemonów. Ciekawy zamysł w tej serii także z wyzwaniami wysp i ruchami Z. Myślę że tę serię warto oglądnąć całą i docenić ponieważ się wyróżnia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones