PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631402}

Pokojówka na Manhattanie

Una Maid En Manhattan
6,7 230
ocen
6,7 10 1 230
Pokojówka na Manhattanie
powrót do forum serialu Pokojówka na Manhattanie

No ciekawe dlaczego akurat jedna z większych szuj w serialu ma niemal polskie nazwisko...
na dodatek łudząco podobne do Jaruzelskiego:)

użytkownik usunięty
Lili89

Dokładnie w tym celu tu przybyłam :D Nie tyle ,że ma niemal polskie nazwisko, ale mówią do niego : Polaku. A tak w ogóle to Estanislao się koszmarnie ubiera jak na to ,że jest jakimśtam dilerem i wynajmuje mieszkania ;D

Ja jestem z ogladaniem na etapie gdzieś tak 5 odcinka to jeszcze nie doszłam do tego, że mówią do niego "Polaku" (albo nie dosłyszałam :P).. fakt, gust ma facet koszmarny :D no ale jedno jest pocieszające: zna hiszpański, to chociaż w tym narodu polskiego nie kompromituje :D chciałabym, żeby coś po polsku powiedział, czuję, że byłaby z tego niezła polewka ;)

użytkownik usunięty
Lili89

Polewka a potem duma "Woow, znają nas za granicą" :D - Tak było w przypadku pokojówki Doroty w serialu Plotkara :D

:P

ocenił(a) serial na 5
Lili89

Na serio się przejmujesz tym, że w jakieś telenoweli jakimś antagonistą jest niby-Polak? Clint Eastwood w całej swojej karierze zagrał 3 postacie, które mają polskie korzenie- teraz to dopiero coś z czego można być dumnym!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones