PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136278}

Pokolenie mutantów

Mutant X
6,5 660
ocen
6,5 10 1 660
Pokolenie mutantów
powrót do forum serialu Pokolenie mutantów

hejka

POTRZEBNA POMOC!!!!!!

czy ktos moze wie gdzie mozna zdobyc obraczki jakie nosza mutant x??
albo ktos moze zna jakiegos jubilera ktory wykonalby takie obraczki??
mam troche zdiec obraczek, wiec jakby co to moge wyslac mailem te zdiecia

POZDROWIENIA
SHALIMAR

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Niestety nie wiem jakby to można było zrobić, ale to fajny pomysł, choć z drugiej strony kopie pierścienia z Władcy Pierścieni podobno było można gdzieś kupić. Jubiler pewnie by je wykonał, ale ciekawe za ile.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
kalcia

jubiler by je wykonal. mam nawet zdiecia obraczek (dla jubilera)

tylko znajdz mi takiego jubilera ktory je zrobi...
pozdrowienia
shalimar

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Byłaś już u jakiegoś ?, bo myślę że to nie był by problem, każdy chyba jubiler zrobił by taki pierścień, poza tym masz zdjęcie, więc popytaj się.

ocenił(a) serial na 10
kalcia

znalazlam mnostwo jubilerow w internecie.

napisalam juz do 68 jubilerow, wysylajac jednoczesnie zdiecia obraczek MX.

na 68 jubilerow tylko JEDEN powiedzial mi ze moze zrobic taka obraczke ale ze zlota (cena 200-700zl) bo nie zajmuje sie srebrem.

a przeciez to musi byc srebrna obraczka (mutanci nosza srebrne)
poza tym cena zlotej obraczki jest zdecydowanie za wysoka

pozostali jubilerowie ktorych pytalam o obraczke twierdzili ze nie zajmuja sie tym

na poczatku szukalam w necie czy gdzies przypadkiem nie sprzedaja obraczek MX (mutant x) ale nikt nie sprzedaje tych obraczek w necie.
pomyslalam wiec o tym ze jubiler moze zrobic obraczke Mutant x ze srebra. wydawalo mi sie ze to zaden problem znalezc jubilera ktory wykonalby srebrna obraczke MX

ale okazuje sie ze znalezienie jubilera ktory zrobilby taka obraczke MX ze srebra graniczy z cudem
:-(((

JEDEN jubiler robi tylko w zlocie, a pozostalych 67 jubilerow NIE ZAJMUJE SIE CZYMS TAKIM.

znalezienie jubilera ktory zrobi srebrne obraczki takie jak maja w MX to ogromny problem,

wiec prosze, jezeli znasz (znacie) jakiegos jubilera ktory zrobilby takie obraczki.... prosze o jakis kontakt z tym jubilerem. najlepiej email do tego jubilera

pozdrowienia
shalimar

ocenił(a) serial na 10
Shalimar

Jak będe coś wiedziała to dam ci znać, a sądziłam że nie będzie z tym problemu. Powodzenia w poszukiwaniach.

ocenił(a) serial na 10
kalcia

bede wdzieczna za wszelka pomoc w poszukiwaniu jubilera. tez myslalam ze nie bedzie z tym problemu

ocenił(a) serial na 10
kalcia

zrobienie kopi obraczek z mutant x to moim zdaniem swietny pomysl.
znam jeszcze 4 osoby ktore chcialyby by takie obraczki
ile moze kosztowac zrobienie takiej obraczki u jubilera...
wszystko zalezy od jubilera, ale mysle ze bedzie to w granicach 50 zl

pozdro
shal

Shalimar

Wiem, że ten temat był utworzony dawno temu, ale mam pytanie. Udało ci się znaleźć kogoś kto zrobił tą obrączkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones