PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653967}
6,1 341
ocen
6,1 10 1 341
Popland
powrót do forum serialu Popland!

Koniec PopLandu

ocenił(a) serial na 10

Skończyła się już przygoda z poplandem. Dziś obejrzeliśmy ostatni odcinek. Przyznam, że na początku sceptycznie do tego serialu podszedłem, ale oglądałem dalej. Bardzo szybko serial polubiłem i nie przegapiłem żadnego odcinka.
Strasznie nagle to wszystko zakończyli ale ostatni odcinek był w porządku. Wyjaśnili bardzo dużo. Katerina oczywiście nie chciała się poddać władzy, walczyła do samego końca. Została sama z Carlą na placu boju i polega. KAterina poniosła KArę, wydarzyła się dla niej KAtastrofa. Jednak sama jeszcze przyznała, że jedyne co ją w życiu dobrego spotkało to Horacio.
Nie ukrywam, że liczyłem, że serial zostawią trójkącik Diego-Carla-Arii. No ale jest z Aim i okej.
Nie mogę też nie wspomnieć o Nicole i jej cycuszkach. W końcu osiągnęła sukces i nikt nie zniszczył jej kariery. Wydała książkę i jest ok.
Popland to wbrew pozorom świetny serial, pełen humoru. Nie raz się uśmiałem ;)

Diretto

Zgadzam się z Tobą.
Trochę mi szkoda że skończył się POPLAND, ale w końcu wszystko się kiedyś kończy... (no może oprócz mody na sukces)

Grrr.. ja nie lubiłam Diego od samego początku >,<
Uważałam go za idiotę, który nie może zrozumieć że Carla go nie chce... :D
Chociaż do Ariego też miałam pare zastrzeżeń, ale cieszę się że Carla została z nim :P
*to tylko serial a ja mam wrażenie jak to by działo się naprawdę ;D*

ocenił(a) serial na 10
korne123

No ba, ja też. Żyłem razem z tymi bohaterami.

Diretto

Stali się częścią mojego życia...
Cóż ja będę robić w tygodniu o 19..?
Chyba muszę znaleźć sobie jakieś nowe zajęcie...

korne123

ehhh, wiecie gdzie mozna obejrzeć ostatni odcinek?

niestety go przegapiłam :/

madziius

niestety nie...:(

ocenił(a) serial na 10
madziius

Po polsku nigdzie nie będzie. Ale jest po hiszpańsku na yt

Diretto

no gdybym umiała hiszpański bym juz dawno obejrzała.... :)

tylko tak sie zastanawiam czemu na stronie internetowej mtv nie ma odcinków poplandu

ocenił(a) serial na 10
madziius

na stronie mtv nie ma wielu odcinków seriali z tej stacji. Umieszczają tylko niektóre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones