Jakieś dwa lata temu na Cartoon Network zaczęto puszczać Porę na przygodę. Po obejrzeniu 'zajawki' stwierdziłam, że to straszne głupoty i nie będę tego oglądać. Teraz śledzę bacznie nowe odcinki Adventure time. Po zagłębieniu się w mroczną historię Krainy Ooo uważam, że nie jest głupia historia, tylko przerażająca, głęboka i wzruszająca opowieść. Mimo, że bajka jest przeznaczona dla przedszkolaków, to myślę, że owe dzieci nie docenią jej potęgi nad "Bakugan" czy innymi.
Owszem. Przecież jest ona kierowana do siedmiolatków,inaczej nie puszczaliby jej na Cartoon Network.
A czy Cartoon Network w ogóle miał być kanałem dla dzieci? Bo to co oglądałam na CN to zdecydowanie jest dla starszych osób.
Proszę Cię... Od kiedy CN jest dla przedszkolaków? W mojej opinii od nigdy. Owszem takie Bakugan albo Inuzuma ewentualnie Ben 10 to jeszcze ujdzie. Choć szczerze nawet tego raczej nie puściłabym przedszkolakowi. CN to kanał dla osób około 12lat i wzwyż. Ja na przykład nie spotkałam jeszcze 8latka któremu rodzice pozwolili by oglądać takie np. Wyspę Totalnej Porażki czy Niezwykłe przypadki Flabjacka.
Z resztą, wiele znanych mi osób po 18 ogląda CN.
Ja też początkowo myślałem, że to jakieś bzdety. Dziwny zwiastun mnie nie przekonał i dopiero później zainteresował mnie ten serial.