PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 221
ocen
8,1 10 1 31221
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Pamiętam, że z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do AT. Wydawała mi się głupawą bajeczką, która oprócz śmiesznych momentów nic ciekawego nie oferuje. Jednak obejrzałam raz, zupełnie przypadkowo, i stwierdziłam, że nie jest takie złe, ba, świetne. Niby zwykła kreskówka, a tak potrafi grać na emocjach. Obecnie często oglądam, serial, chociażby po to, aby zrozumieć, kim dla Marceliny jest Ice King, dlaczego Finn to jedyny człowiek itp. "Bajeczka" potrafi naprawdę wciągnąć. Odcinki mimo, że absurdalne i surrealistyczne, mieszczą się w granicach dobrego smaku. prawda, że "Pora na Przygodę" nie nadaje się dla wszystkich
. Do niektórych filmów trzeba dorosnąć. Nawet jeśli przeznaczone są dla dzieci.

ocenił(a) serial na 8
Niko_equestrian

Dobrze powiedziane ! Zgadzam się w 100 % z twoją wypowiedzią :)

ocenił(a) serial na 10
Damon4973

Bardzo dziękuję :)

ocenił(a) serial na 10
Niko_equestrian

Miałam tak samo: początkowo uważałam: Eee, beznadziejnie narysowane, tak prosto i zwyczajnie.. To będzie głupie.
Przypadkowo obejrzałam, i aktualnie z niecierpliwością czekam na każdy nowy odcinek - w dniu premiery tysiące razy sprawdzam czy ktoś już aby nie dodał na YT..

ocenił(a) serial na 10
Annqa

Ja na szczęście jeszcze nie skończyłam oglądać wszystkich sezonów. Jestem na trzecim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones