PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842604}
7,0 721
ocen
7,0 10 1 721
Porucznik Kabura
powrót do forum serialu Porucznik Kabura

Ktoś oglądał?

ocenił(a) serial na 5

Czy ktoś to w ogóle ogląda czy grubas Walaszek całkowicie się wypstrykał z pomysłów?

ocenił(a) serial na 5
klint_westwoood

Ogląda jest nawet popularny na premium tyle że niewiele ma premium

ocenił(a) serial na 6
TypowyGeek

w kinie torent jest,wykupie premium a walaszek skonczy serie tak jak Egzorcyste

ocenił(a) serial na 5
Ziolek_21

I tego się obawiam

ocenił(a) serial na 8
klint_westwoood

Cytując klasyka: jak dla mnie "średnie".

ocenił(a) serial na 10
klint_westwoood

Twój stary się wypstrykał jak cię zobaczył

ocenił(a) serial na 9
pawulon82

oglądałam, ogólnie śmieszne, taki trochę Bomba i Egzorcysta w jednym. Dla zabicia nudy ok, o ile ktoś trawi dziwny humor walaszka :P

pawulon82

I co na czyichś rodziców najeżdżasz prostaku?

ocenił(a) serial na 7
klint_westwoood

Otyły Pan nigdy nie wypstryka z pomysłów. Zrobił przecież setki kartonów, gdzie nowe do dziś odnajduję gdzieś na Youtube. Kabura w sezonie pierwszym z każdym kolejnym odcinkiem był lepszy. Z resztą jak każdy serial Walaszka. Bomba na początku był tylko kilkudziesięciosekundowymi filmikami. Po 35 odcinku zaczęła się tworzyć legenda. Blok ekipa na początku specjalnie mnie nie porywała. Z czasem wyklarowały się głosy bohaterów, poboczne postacie itd. Serial nabrał wyrazu i jest świetny. Egzorcysty sezon drugi był lepszy od pierwszego. Trzeci też jest naprawdę dobry. Dlatego dziś biorę się za drugi sezon Kabury i mam nadzieję, że tendencja zwyżkowa również w tym jego dziele została zachowana.

ocenił(a) serial na 7
sajgon87

*Otyły Pan nigdy nie wypstryka *się z pomysłów.

ocenił(a) serial na 7
sajgon87

Może średnio wyszedł ten drugi sezon, ale i tak chętnie obejrzałem i Kaburę dalej będę śledził.

ocenił(a) serial na 9
sajgon87

Rychu robi robotę ! Za pierwszym razem średnio przypadło mi do gustu (wiadomo , to nie bomba ) ale z każdym następnym razem (ileż ich już było hehe) robi się coraz lepiej. Za każdym razem wyłowi się coś nowego ...czy to jakiś śmieszny teks który za pierwszym razem nie zaskoczył czy też napis na ścianie itp.

Wiadomo dla fanów Walaszka pozycja obowiązkowa

sajgon87

To sezon 2 był gorszy od pierwszego?
Dało się zrobić gorzej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones