PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711134}

Posłańcy

The Messengers
6,4 2 608
ocen
6,4 10 1 2608
Posłańcy
powrót do forum serialu Posłańcy

Ma dość przyzwoitą fabułę, dobrych aktorów (zwłaszcza Shantel, która rewelacyjnie kreuje Verę), fajne efekty. Mi bardzo się spodobał, już po jednym odcinku. Teraz czekam z wypiekami na twarzy na resztę, jednak obawiam się, że nie mam co się napalać na drugi sezon, gdyż z tego co widzę, ludzi już go sobie odpuszczają. A szkoda, bo zapewne zamiast fajnego serialu stacja CW na przedłuży takie produkcje jak:"Supernatural" czy "Pamiętniki wampirów", które powinny byc już dawno zakończone. :<

ocenił(a) serial na 3
theszymonfilipiak

dobrych aktorow ? Serio ? Jedynie Shantel dobrze gra , reszta to katastrofa.To ja już wole 23 sezon Supernatural z fajnym klimacikiem (Starymi samochodami,obskurnymi pub'ami i starymi metodami poszukiwań "roboty"(np. z gazet). Fajnie że Scenarzyści o tym nie zapominają.

ocenił(a) serial na 5
coolerss

Co Ty mówisz?! Aktorsko ten serial przewyższa większość seriali sci-fi; bije na głowę wszystkie flashe i arrowy. No i dupeczki są w pytę. Bardzo w pytę.

ocenił(a) serial na 3
filpar

haha pozdro dla cb, nie bede dalej dyskotować o gustach xD Skoro uwazasz ze aktorstwo jest dobre to wspolczuje...

ocenił(a) serial na 5
coolerss

Nie trzeba dyskutować o gustach, aczkolwiek myślę, że istnieje coś takiego jak obiektywnie dobry poziom aktorstwa. Aby dyskusja miała ręce i nogi sprawdziłem Twoje seriale i widzę: Arrow i The Flash. Idealne przykłady - seriale, które mają modeli obsadzonych na rolach ważnych postaci, a główne dupeczki bohaterów patrzą się w kamerę w co drugim ujęciu i reprezentują poziom jasełek ze szkoły podstawowej. W The Messengers oprócz dzieciaka to dla mnie cały cast jest bardzo ładnie dobrany.

ocenił(a) serial na 3
filpar

Zgodzę się z Twoim przedmówcą. Ten serial to zbieranina kiepskich aktorów, to głownie oni podobnie jak scenarzyści dobili moim zdaniem ten serial to poziomu dna...
Obejrzałem 5 odcinków. Nie powiem, serial miał potencjał. Pomysł oryginalny tylko że sam pomysł to za mało. Największy minus to brak klimatu i żenujący poziom gry aktorów. Scenariusz kolejnych odcinków to równia pochyła. Wystawiam moje 3 gwiazdki za obiecujący początek i już mi lotto czy ten serial anulują czy nie. Na pewno nie zasługuje na 2 sezon.

ocenił(a) serial na 5
smoke_city

Hmmm, dziwne, że ludziom nie podobają się aktorzy. Ja pracuję z aktorami i nie mogę dopatrzyć się braków u tych. Oglądasz serial w oryginale, czy z napisami? Może to ma wpływ na to.

ocenił(a) serial na 3
filpar

Z napisami bo nie oglądam sam, ale słyszę jak coś jest źle przetłumaczone. Ten serial nie ma klimatu i dla mnie to jest największy problem. Ale to tylko moje odczucia ;)

ocenił(a) serial na 5
smoke_city

Klimatu nie ma, racja. W sumie to jest serial do obiadu dla mnie, także wiele nie oczekuję. Teraz na szczęście jest już True Detective.

ocenił(a) serial na 3
filpar

Lepiej bym tego nie określił - "do obiadu" heh :)
Też czekałem na ten serial ale bardziej podobał mi się pilot w 1 sezonie, zobaczymy co będzie w następnych odcinkach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
theszymonfilipiak

szkoda że nie bd 2 sezonu ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones