Pose
powrót do forum 3 sezonu

Poziom patosu jest nie do zniesienia. Bohaterowie nie mówią, tylko głoszą, aktorstwo poleciało na łeb, bo inne postacie w trakcie tych wielozdaniowych przemów nic innego nie robią, tyko siedzą z minami zarezerwowanymi na okoliczność "akademii ku czci". A na wypadek, jakby ktoś przeoczył okrucieństwo, z jakim spotykali się geje i mniejszości etniczne, co chwila ktoś to łopatologicznie wyjaśnia, co ma mniej więcej tyle sensu, jak w filmie wojennym, gdy bohater na tle stosu trupów odkrywa, że wojna to jednak nic miłego. Oglądając scene, w której Pray zmywa makijaź, która mogła być poruszająca, czułam się, jakby mnie reżyser tłukł batem po plecach: no już, wzruszaj się, wzruszaj się!

ocenił(a) serial na 7
e_wok_filmweb

Zgadzam się. Scenariusz 3 sezonu jest niesamowicie spłycony. Wykładnia fabuły jakby na chama.

ocenił(a) serial na 7
e_wok_filmweb

To ja mam takie zdanie o 2 sezonie, a 3 znalazł balans. Może to poprzedni sezon był tak nieciekawy, że jak zobaczyłam 3, który dobrze zbalansował między 1 a 2, to dobrze mi się oglądało to zakończenie

e_wok_filmweb

Nie oglądałam tego sezonu. Po drugim zrobiłam dłuuugą przerwę... Miałam nadzieję, że trzeciego nie będzie. Bo wiedziałam, że byłby denny patrząc na to ile osób miało HIV już w drugim sezonie i jak w tamtych czasach ludzie umierali przez HIV. Musieliby uśmiercić wielu bohaterów, żeby był realizm, a wiadomo, że tego by nie zrobili ;)
Ale wreszcie się przybieram, żeby obejrzeć też TEN sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones