PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708702}
6,6 136
ocen
6,6 10 1 136
Power Rangers Dino Charge
powrót do forum serialu Power Rangers Dino Charge

wiadomo juz cokolwiek?? nagrywaja juz cos?? czy tylko ktos rzucil pomysl ktory nie zostanie.zrealizowany?

ocenił(a) serial na 8
fejsbukowy1994

Na pewno będzie zrealizowany bo dlaczego miało by nie być zrealizowane, jest nawet już nawet obsada :),,,

fejsbukowy1994

miało być coś o piratach a nie znowu dino

ocenił(a) serial na 8
Seba_paj

Przecież o piratach było(Super Megaforce, jubileuszowa edycja) więc nie wiem o co ci chodzi..., a jeśli chodzi o Dino Charge, to ciekawe czy da radę osiągnąć chociaż w małej część poziom Japońskiego orginału.

ocenił(a) serial na 7
Widzewiak_1910

O ile się orientuję, japońska wersja jest słaba, gównie dlatego, że wszystko skupione jest na czerwonym wojowniku, co już samo w sobie jest słabe. Więc jeżeli chociaż trochę się postarają i będzie to tak dobre jak Super Megaforce, to nie widzie przeszkód :P

ocenił(a) serial na 8
olekczerwony

Mi tam się Japońska wersja podobała, choć się zgodze że za dużo było skupienia się na historii Daigo(Czerwony wojownik), ale gustów się nie sądzi... :)

ocenił(a) serial na 10
olekczerwony

olekczerwony

Tak "dobre" jak super megaforce? Super megaforce to było dno, jedna z najgorszych serii w historii. Przede wszystkim w tym sezonie nie było ŻADNEJ (ciekawej) fabuły. Mieliśmy za to najgorszego czerwonego rangera od początku istnienia serialu i nudnych złoczyńców ( z wyjątkiem Vraka ). Osobiście jestem fanem Power Rangers i mam wysokie oczekiwania wobec Dino Charge. Miejmy jednak nadzieję że coś tak "dobrego" jak Super Megaforce nie powstanie.

ocenił(a) serial na 7
Lucas_Moura

Jak kto co woli. Dla mnie Megaforce i Super Megaforce, było 100 razy lepsze niż Samurai, które było lekko mówiąc... słabe.

ocenił(a) serial na 10
olekczerwony

Oczywiście, Samurai i SS nie było według mnie lepsze od Megaforce. Obie serie stały na podobnym niskim poziomie. Jednak żadna z nich nie ma nawet startu do sezonów takich jak Lost Galaxy, In Space, Dino Thunder, Jungle Fury czy RPM.

ocenił(a) serial na 10
Lucas_Moura

https://www.youtube.com/user/prsamuraicast

Macie na tym kanale kilka scen i opening z najnowszego odcinaka. Co sądzicie?

ocenił(a) serial na 8
Lucas_Moura

Opening jak wspomniałem, jest zajebisty, przynajmniej nie jest już to zremiksowane "go go Power Rangers"

Oceniając, tak tylko po urywkach(cały odcinek podobno jest na stronie nick, ale Polacy do tego nie mają dostępu...), uważam że jest zdecydowanie lepiej od ostatnich serii(Super Megaforce,Megaforce czy Samurai, które było totalnym gównem), ale na końcową ocene poczekam jak zobaczę cały odcinek...

ocenił(a) serial na 10
Widzewiak_1910

Tutaj masz cały odcinek ;)

http://played.to/8ol04ousvluu#

ocenił(a) serial na 8
Lucas_Moura

Dziękować, luknę i zdam relację :)

ocenił(a) serial na 8
Lucas_Moura

Jestem po pierwszym epizodzie, i musze powiedzieć że jest całkiem całkiem, linia fabularna naprawdę ciekawa(szkoda tylko że zrezygnowali z adaptacji Torina, na rzecz Keepera, ale przeżyje :P), postacie prezentują się niezle(czerwony ranger zapowiada się całkiem niezle w porównaniu do tego typa z Megaforce), na razie pierwszy epizod dał mi powodu do optymizmu, oby tak dalej :)

ocenił(a) serial na 7
Widzewiak_1910

Pierwszy odcinek jest całkiem, całkiem, ale te efekty aż kłują w oczy.

użytkownik usunięty
fejsbukowy1994

https://www.youtube.com/watch?v=eblxz_bKiNg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones