serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Power Rangers Dino Grzmot

Power Rangers DinoThunder
2004
30m
5,4 2 013
ocen
5,4 10 1 2013
Tommy Olivier, dawny Power Ranger, rekrutuje nowych wojowników, którzy mają za zadanie pokonanie groźnego Mesogoga. więcej mniej
Power Rangers Dino Grzmot zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Kiedy dr Anton Mercer przemienia się w złego mutanta zwanego Mesagog, rozpoczyna się atak na Ziemię przy pomocy Dino Zordów - okrutnych maszyn obdarzonych niezwykłą siłą i inteligencją. Dr Tommy Oliver, nauczyciel w szkole średniej, decyduje się go powstrzymać. Oliver, który należał kiedyś do Power Rangers, decyduje sie zrobić z trojgaKiedy dr Anton Mercer przemienia się w złego mutanta zwanego Mesagog, rozpoczyna się atak na Ziemię przy pomocy Dino Zordów - okrutnych maszyn obdarzonych niezwykłą siłą i inteligencją. Dr Tommy Oliver, nauczyciel w szkole średniej, decyduje się go powstrzymać. Oliver, który należał kiedyś do Power Rangers, decyduje sie zrobić z trojga swoich uczniów Rangersów. Szkolna gwiazda piłki nożnej, obdarzona muzycznym talentem piękna dziewczyna i mistrz w grach video stają się superbohaterami. Muszą pokonać Mercera i jego zmutowanych wojowników, a także złego Białego Wojownika.

studio
ABC Family Worldwide / BVS Entertainment Inc. / BVS International N.V. / więcej
tytuł oryg.
Power Rangers DinoThunder
inne tytuły
Power Rangers Dino Thunder (alternatywna pisownia) USA
więcej
Do roli Czarnego Rangersa rozważano Austina St. Johna, który w poprzednich seriach grał Jasona. Twórcy ostatecznie wybrali Jasona Davida Franka, gdyż jego bohater (Tommy) był popularniejszy.
Zanim Jeffrey Parazzo otrzymał rolę Trenta, oferowano mu zagranie Ethana Jamesa. Odrzucił propozycję, gdyż czuł, że nie posiada odpowiednich predyspozycji, by odegrać tę postać.
Anna Hutchison ubiegała się o rolę Kiry Ford / Żółtego Rangera.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pamiętam, że jak byłam dzieciakiem, to to oglądałam itp. I tak mi zostało! Ta wersja rangers'ów jest o wiele lepsza od innych! ^^ I ja daję 10 i do ulu. I mam gdzieś wasze zdania! Mi tam się podoba i już!

I nadal strasznie mi się podoba. Dino Grzmot i Ninja Storm to moje ulubione i niezastąpione
serie. Bardzo lubie motyw normalnego życia jak tu np. w szkole, gdzie trzeba zachować
anonimowość. Fabuła niezła, jedynie zawiodłem się na pojedynkach Tommy'ego z Zeltraxem,
które były zdecydowanie za krótkie. Mimo to...

O ile pierwsze Power Rangers czy Time force są nawet miłe (w żadnym wypadku arcydzieła, ale przyjemnie się ogląda), o tyle tutaj... ekhcm bez komentarza. Np. walka jeden na jeden zordów - bardziej to przypominało mechaniczne pocałunki (swoją drogą jak ptero mógł tak się cofac w locie? wiem - logiki w takich serialach...

więcej

Nawet dobre

ocenił(a) serial na 6

Wyjątkowo ciekawa fabuła jak na Power Rangers :) Nawiązanie to poprzednich seri tip. Oceniam na 6 :)

Żeby to tak wysoką ocenę miało to zgroza O_o