serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers
1993 - 1996
20 min.
5,5 12 448
ocen
5,5 10 1 12448
Pięcioro utalentowanych nastolatków zostaje wybranych do walki z siłami zła, które atakują Ziemię. więcej mniej
Power Rangers zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Serial wzorowany na komiksowej opowieści o piątce dzielnych nastolatków, którzy przystępują do walki z wrogami, chcącymi zniszczyć Ziemię. Jason (Austin St. John), Kimberty (Amy Jo Johnson), Billy (David Yost), "Zack" (Walter Jones) i Trini (Thuy Trang) otrzymują potężną moc i umiejętności, dzięki czemu stają się wojownikami PowerSerial wzorowany na komiksowej opowieści o piątce dzielnych nastolatków, którzy przystępują do walki z wrogami, chcącymi zniszczyć Ziemię. Jason (Austin St. John), Kimberty (Amy Jo Johnson), Billy (David Yost), "Zack" (Walter Jones) i Trini (Thuy Trang) otrzymują potężną moc i umiejętności, dzięki czemu stają się wojownikami Power Rangers. Mają bronić naszej planety przed złowieszczą Ritą Odrazą i armią podległych jej potworów. Z czasem do bohaterów dołącza "Tommy" (Jason David Frank).

studio
MMPR Productions Inc. / Renaissance-Atlantic Films / Saban Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Mighty Morphin Power Rangers
inne tytuły
Dino Rangers (tytuł roboczy) USA
Mighty Morph'n Power Rangers Wielka Brytania
Mighty Morphin Alien Rangers
Power Rangers Ninja
więcej
Postać Scorpiny (granej przez Ami Kawai) znika na początku drugiego sezonu. Później wraca w połowie tej serii, jednak wcieliła się w nią Sabrina Lu. Producenci chcieli, aby bohaterka pozostała w głównej obsadzie serialu, lecz aktorka nie zgodziła się na udział w więcej niż jednym odcinku serialu.
Audri Dubois zagrała rolę Trini (Żółta Wojowniczka) w pilotażowym odcinku serialu, który nigdy nie został wyemitowany. Producenci potem postanowili ją zastąpić Thuy Trang.
Pierwotnie Walter Jones miał zagrać Billy'ego (Niebieski Wojownik), jednak po przeczytaniu scenariusza stwierdził on, że jego osobowość bardziej pasuje do Zacka (Czarny Wojownik). David Yost z kolei był wybrany do roli Jasona (Czerwony Wojownik), lecz ta ostatecznie powędrowała do Austina St. Johna.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych