PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660187}
6,3 267
ocen
6,3 10 1 267
Power Rangers Megaforce
powrót do forum serialu Power Rangers Megaforce

h atak.pl/artykuly/oficjalnie-zapowiedziano-22-sezon-power-rangers

ocenił(a) serial na 6

Ze swojej strony dodam że w Dino Charge pojawi się (najprawdopodobniej) 11 rangerów o następujących kolorach:
Czerwony, niebieski, różowy, czarny, zielony, złoty, błękitny, szary, fioletowy, srebrny i granatowy :)



ps.
mam nadzieję że przynajmniej jeden z tych kostiumów założy ktoś z pierwszej drużyny Power Rangers (tak jak to było w Dino Thunder).

Spicke

Watpie aby ktos z MMPR wystapil w Dino Charge, poniewaz ci aktorzy sa juz starzy. Ewentualnie ktos ze starych druzyn wcieli sie epizodycznie w ktoregos rangera z Dino Charge, tzn. na jeden lub dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 6
keteek

hmm
Dlaczego wiek miałby stanowić jakąś przeszkodę? Aktor grający Koragga w serii "mistyczna moc" miał jakieś 40 lat gdy tam wystąpił, Jason David Frank (Tommy) ma 40 lat a mimo to pojawi się gościnnie w super megaforce :)

Oczywiście mnie też chodziło o taką epizodyczną rolę a nie członka podstawowej 5 tylko kogoś takiego kto będzie spełniał raczej rolę mentora (ale jednak mentora w kostiumie rangersa). Jeśli popłyną z oryginalną fabułą to srebrny będzie ojcem czerwonego i nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby ojcem czerwonego był ktoś z pierwszej drużyny np. Jason (pierwszy czerwony ranger) no chyba że aktor się nie zgodzi ale jeśli nie on to ktoś inny, na pewno ktoś kto grał w MMPR się zgodzi (jeśli nie z pierwszej drużyny to z drugiej). Oczywiście nie musi to być srebrny, to był tylko taki przykład ;)

Spicke

Jesli juz ktos mialby zagrac role o ktorej mowa to pewnie ktos z legendarnych rangersow (tj.: Tommy, T.J., Cassie, Leo, Damon, Karone, Carter, Dana, Wesley, Casey, Jayden, Mike, Emily), bo jesli moga pojawic sie w paru odcinkach pod koniec sezonu, to dlaczego nie mogliby sie pokazac pozniej i na dluzej.

ocenił(a) serial na 6
keteek

Czyli "legendarni" Rangersi to tylko ci którzy wystąpią w tej serii ?

Ja celowo pisałem że chętnie zobaczyłbym kogoś z pierwszego teamu ponieważ pierwsza drużyna władała mocą dinozaurów tak jak to będzie w Dino Charge. Skoro w Dino Thunder pojawił się ktoś z pierwszego teamu (Tommy) to jest to możliwe również tej serii ;)
Oczywiście to są tylko takie moje marzenia ;)
Co będzie to będzie i jeśli pojawiłby się np. T.J. czy Casey to nie będę narzekał bo też ich lubię :)

Spicke

Wedlug mnie mozliwe, ze pojawilby sie epizodycznie ktos z dawnych sezonow o dinozaurach czy czyms takim, jak np. Mighty Morphin, Wild Force, Dino Thunder, a takze Lost Galaxy, Time Forcem, RPM, Samurai. To sa moim zdaniem sezony, w ktorych ten watek dawnych gatunkow byl najbardziej poruszony. Osobiscie wydaje mie sie, ze powinni zrobic sezon o czyms innych bo to juz bylo i to nie raz.

ocenił(a) serial na 4
Spicke

Otóż w serii pojawi się 8 rangersów: czerwony, niebieski, czarny, zielony, różowa, fioletowa, złoty i szary. Postacie te mają już imiona i charaktery,, link znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=D9oAvNYEM9o.
Serial jest adaptacją serii Super Sentai, Jūden Sentai Kyoryuger. Omijają w ten sposób Tokumei Sentai Go-Busters, jednak drugi sezon, Power Rangers Dino Supercharge, ma zawierać odniesienia do tej serii (zapewne pojawią się zordy, a super tryb to będzie zmiana w ich kostium).

Spicke

Podobno Jason David Frank (Tommy) ma zagrac w Dino Charge. Nadal bedzie Dr. O (jak w Dino Thunder) ale teraz bedzie chyba szarym/srebrnym rangerem.
Juz niebawem J.D.Frank zaliczy wszystkie kolory w Power Rangers :-)

ocenił(a) serial na 10
Adan69

Ja ogólnie kocham Power Ranger ale moim zdaniem po Super Megaforce powinien być koniec legendarna wojna i wogóle , troche naciągane ale fajne zakończenie . Ale dino charge totalne dno główny megazord składa się z trzech z pięciu zordów , po chyba pięciu odcinkach dowiadujemy się jak power rangers dostali moc . Do Super Megaforce było fajnie ale 22 sezon przesada

Kino_maniak13

''Dino charge'' miałem dość po trzech odcinkach a oni zrobili aż 2 sezony ): Najgorsza z przeciwników to była ta różowa laleczka no masakra, dawno nie widziałem tak irytujące postaci w Power Rangers ):

Dodatkowo jeden z Power Rangers okazał się jaskiniowcem WTF??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones