PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190584}
5,5 1 856
ocen
5,5 10 1 1856
Power Rangers Ninja Storm
powrót do forum serialu Power Rangers Ninja Storm

głosujcie na 1 w ocenie. Wyobraźcie sobie że to badziewie zanim zagłosowałem mialo ocenę 9,04!!! :(

Pahan

masz racje wszystkie power rangers to g***

ocenił(a) serial na 1
Pahan

Myślę isz sądze że 1 jest zbyt wygórowaną ocena ale skoro niższej sie nie da to trudno cza dać tą jedynkę.

ocenił(a) serial na 1
Pahan

No jasne że 1 innej opcji nie biorę pod uwagę :D Już zagłosowałam ;) Pozdro

ocenił(a) serial na 1
m_a_c_88

ile jeszcze będzie tych rangersów? To już się zaczyna nudzić w każdej serii prawie to samo jakiś zły koleś ucieka potem wraca i niszczy miasto. Jacyś nastolatkowie zostają ranersami. Walczą z jego potworami. Pojawia się zły ranger, który potem staje się dobry. Potem razem walczą z tym złym kolesiem, unicestwiają go i pozamiatane. Ten schemat mnie nudzi. Przykro mi, ale daję 1.

ocenił(a) serial na 8
Pahan

Nie zgodze się z wami bo Power Rangers wszystkie części trzeba oceniac
porównując do innych Power Rangers a nie do jakiś super filmów, pozdro daje
10 żeby podwyższyc ocene bo dla mnie ma za niską.

ocenił(a) serial na 8
Pahan

A walcie się wszyscy. Są tego wielcy fani, a kazanie wszystkim dawać na 1 jest po prostu chore. Nie oglądałeś nie, oceniaj. A nie, że jak jakieś dziecko z ADHD wchodzę na wszystkie Rangery i daję 1.

ocenił(a) serial na 1
Pahan

jestes dziwny
niech kazdy glosuje jak uwaza, po co sztucznie zanizac lub zawyzac ocene?
co z tego masz ze ktos da 1 jesli uwaza ze powinno byc np 3??
troche ogarniecia i jakiejs oglady, badzmy dorosli
albo chociaz zachowujmy sie sensownie
coz ja daje 1 ale nie dlatego ze mnie prosisz
dlatego ze ten serial jest naprawde bardzo zly, niedosc ze robi dzieciom wode z mozgu to jest wykonany tak parszywie ze to az fascynujace ze komus sie podoba

El_Magiko

Spokojnie, miałem wtedy 13 lat. :D Ale dziękuję Ci, odkopałeś jeden z moich starszych postów. Kompletnie zapomniałem, że coś takiego kiedyś napisałem. Oczywiście nie popieram teraz sztucznego zaniżania/zawyżania ocen.

A co do serialu, to prawdę mówiąc widziałem tylko kilka odcinków. Był straszny, ale chyba nieco lepszy od wcześniejszego Time Force.

Power Rangersi nigdy nie byli produkcją wysokich lotów (delikatnie mówiąc ;p), ale chcąc nie chcąc, wychowałem się na nich (na tej pierwszej serii z lat 90. emitowanej w Polsacie).
No i przez ten sentyment, wszystko co robili potem, wydawało mi się strasznie gówniane - stąd ten haterski komentarz z 2005 roku. ;)

Pozdrawiam

PS. Ale oceny nie zmienię. :D

ocenił(a) serial na 1
Pahan

heh, nawet nie patrzylem na date:)
ale ocena wg mnie jak najbardziej trafna
dla mnie nie do ogladania niestety

ocenił(a) serial na 3
Pahan

Mi już w wieku 13 lat Power Rangers nie podchodzili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones