PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 282
oceny
7,8 10 1 3282
Power
powrót do forum serialu Power

Tak jak w temacie jest juz 1 odcinek 2 sezonu.

brooojan

Wreszcie Jamie dowiedział się gdzie pracuje Angela i dobrze bo przeciąganie tego nie byłoby zdrowe. Teraz mam jeszcze nadzieję, ze w ciągu kilku odcinków tym sezonie Angela dowie się kim jest Ghost.
To ma być sezon PółDolarówki, a ja bym chciał większą rolę dla tego meksykańskiego barona narkotykowego o którym ciągle mówią, niech go dadzą więcej żeby Ghost mógł wtrącać zdania po hiszpańsku z tym swoim strasznym akcentem:D

brooojan

Naszła mnie refleksja po 4 odcinkach... :D gdyby nie dupy, to faceci mieli by o wiele mniej problemów. Kanan wymiata :D Ogólnie 2 sezon trzyma poziom. zarąbista muzyka, tylko tej latynoskiej baby z permanentnym bichtfacem nie trawię.

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Dopiero teraz taka refleksja?:p Co do serialu to bardzo dobrze się go ogląda, postacie są ciekawe i jest sporo dobrej muzyki chociaż sama takiej nie słucham. 50 Cent świetnie odgrywa swoją rolę....jest wręcz odrażający!:)

klaudia2251

Nie, no refleksja była już przy pierwszym sezonie, nawet chyba w którymś innym temacie to pisałam, ale nie sądziłam, że to się jeszcze bardziej pogłębi i pogmatwa. Rezultatem 4 nowych odcinków jest, to, że nie trawię Ghosta, bo wychodzi na to, że on cały czas bierze pod uwagę odejście od żony... niby taki twardziel, a tchórz, Tasha powinna go mocno oskubać, bo za każdym sukcesem facetów stoją kobiety.... :D

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Ja znowu nie trawię Tashy. Ogólnie ciekawa postać, bo dobra matka ale rozwala mnie to jej wielkie marzenie aby mieć za męża największego dilera w NY. No i jakby nie było Ghost przynajmniej kocha Angele a ona uprawia te swoje babskie sztuczki z synem Kanana, miesza mu w głowie..i ogólnie jest nie fair. Moim ulubieńcem jest Tommy...mimo, ze wróżę mu marną przyszłość:)

klaudia2251

tak Tommy :) też go lubię najbardziej, ale strasznie wkopał siebie i resztę przez redhead. Oglądałam dziś zajawkę nowego odcinka i wezmą ją w obroty przydupasy Angeli, ciekawe czy posypie. A co do Angeli i Ghosta, to ja mu się dziwię, że jeszcze może darzyć ją jakimikolwiek uczuciami, teraz kiedy wie kim ona jest i czym się zajmuje. Ogólnie przez to wszystko napięło się między nimi mocno i uważam, że jeśli Angela będzie miała okazję go przyskrzynić, to to zrobi, tym bardziej, że dużo o nim nie wie... Tasha go zna takim jakim jest i by dla niego wszystko zrobiła. Flirtuje z Shawnem z czystej bezsilności, ale pewnie też żeby się odegrać. Wiem co czuje z własnego doświadczenia... :)

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Ojj to nawet nie próbuję Cie przeciągać na stronę Ghosta skoro sama kiedyś byłaś w połozeniu podobnym do Tashy:) Nie chce tez mówić, ze Ghost postępuje poprawnie ale taki już jest świat, że ludzie zakochuja się w sobie i odkochują a w przypadku Ghosta widać, że jest w Angeli totalnie zakochany. Co do Tashy to ona na pewno bezsilna nie jest...to cwaniara i nic nie robi bezinteresownie. Miesza w głowie Chłopakowi bo chce z niego jak najwiecej wyciagnąć. Zobaczysz ona im jeszcze pokaże:) Co do redhead to strasznie mnie wkurza. Myślałam, że Tommy jest zakręcony ale ona widać jeszcze bardziej. Ciekawa jestem co powie Policji.

klaudia2251

I co, dalej na bieżąco oglądasz? Bo mam smaczek... :D

ocenił(a) serial na 8
karola_korys

Sorry, że tak późno...obecnie jestem po odcinku. Co masz dla mnie??:p

ocenił(a) serial na 8
klaudia2251

po 7 odc miało być:)

klaudia2251

Smaczkiem miało być aresztowanie Tommiego, ja jestem na bieżąco, czyli po 8, który wpasował mnie w fotel. Takiego obrotu akcji jaki będzie, się nie spodziewałam. Więcej nie będę pisać, żeby nie spoilerować. Napiszę tylko, że zatarg z Kananem idzie na śmierć i życie... Jak obejrzysz możemy pogadać :)

karola_korys

No i po 9 tym odcinku się posypało,nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.Niezły sku***** z Kanana.Cały czas kibicowałam Tommy'emu i nie zawiodłam się. Myślicie że Holly jeszcze się pojawi?

avosette

Jeśli chodzi o Holly, to raczej nie, może w 3 sezonie. Wróżę, że Jamie i Tasha wrócą do siebie. W weekend będzie wiadomo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones