PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 194
oceny
7,1 10 1 4194
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Baśka

ocenił(a) serial na 5

Czy tylko mnie wkurzają jej ciągle rozczochrane włosy, niepomalowana twarz i jej workowate i dziwne ubrania? Do tego jej twarz ma cały czas taki sam wyraz...

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Hahahaha a myślałam, że tylko mnie to irytuje ;)
I do tego ona zawsze łazi w tych szarych, smutnych ciuchach niezależnie od sytuacji... i ta beżowa kiecka i buty jesienne w pierwszym odcinku...

ocenił(a) serial na 5
Katienkis

No to jesteśmy we dwie :) Może ktoś jeszcze nas poprze :D
Tej beżowej kiecki coś nie kojarzę a pamiętasz w którym odcinku w niej była to zaraz zobaczę. Te buty jesienne doskonale pamiętam dziwnie to wyglądało do tej sukienki. Chociaż sukienka ładna była :)
Co jest jeszcze dziwne dlaczego ona się tak często przewraca? :O Dziwne to jest naliczyłam dwie takie sytuacje...

ocenił(a) serial na 7
Katienkis

wlasnie tak mi sie spodbal ten zestaw, ze dokupilam sobie podobne buty z zamiarem noszenia do sukienek :)

Katienkis

Buty jesienne?! Basia miała botki, które są obuwiem całorocznym. Bardzo dobrze wyglądały z lekką sukienką.

ocenił(a) serial na 5
zuella

W botkach nie da się chodzić przez cały rok (przynajmniej ja nie chodzę). W lecie np. to już wcale. No każdy ma swoje zdanie, ja uważam że nie psują do takiej sukienki jak miała Basia. Do tej sukienki wg mnie pasują zwykłe baleriny albo szpilki.

dr_Cervello

Jest strasznie irytująca. Niezależnie od sytuacji ma zawsze taki sam wyraz twarzy i taki sam ton głosu, jak jakiś robot.

ocenił(a) serial na 5
mrau145

Zgadzam się!

ocenił(a) serial na 6
dr_Cervello

Akurat makijaż jej niepotrzebny bo ma naturalnie ładną twarz i wiele dziewczyn chciałoby wyglądać tak bez makijażu wiec po co ma go uużywać skoro bez niego wygląda dobrze.

ocenił(a) serial na 5
tenisistka1

Ja nie mówię o takim pełnym makijażu, takiej tapecie na twarzy bo to rzeczywiście nie pasowałoby do niej.Bardziej chodziło mi o taki delikatny przynajmniej żeby miała pomalowane rzęsy i cienką kreskę na powiekach eyelinerem.

ocenił(a) serial na 6
dr_Cervello

Bez sensu, skoro wygląda dobrze bez make upu to po co ma go robić?? Bo każdy robi ? Po co ma tracić czas na to , jak ktoś nie musi się malować to ile to ułatwia, jak wstanie rano to nie musi o tym myśleć, maluje się ten co uważam ze jest to mu potrzebne a jej nie jest i dobrze robi, jak widać na jjej zdjęciu głównym makijaż zupełnie ją zmienia, wygląda starzej , gorzej , nie musi robić tego co większość kobiet jjeśli nie musi, po co sobie uutrudniać życie

ocenił(a) serial na 5
tenisistka1

Po prostu wyglądałaby ładniej z makijażem, tak bardziej kobieco. Podkreśliłaby w ten sposób swoje oczy. Bez makijażu wygląda tak smutno.

ocenił(a) serial na 6
dr_Cervello

Mi się podoba i wielu innym tez, mało takich osób w show biznesie które są naturalne wiec miło dla odmiany zobaczyć nnaturalną twarz :-)

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

lepiej i bardziej kobieco wygląda nie tylko ona ale i większość kobiet, BEZ MAKIJAŻU, ale głupie baby (tak baby, bo kobiety w większości wiedzą, że nie trzeba suę pacykować) wolą się pomalować i oszpecić. Makijaż jest potrzebny na jakieś ekstra okazji lub aby zamaskować jakiś defekt a nie na codzień.

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

nie popieram! a wrecz przeciwnie - zachwyca mnie jej naturalna uroda, a do tego ciuchy, ktore nosi najchetniej dolaczylabym do wlasnej garderoby :)))

marajka

Przyłączam się do tej opinii. Aktora grająca Basię ma ciekawy typ urody. I doskonale ją w tym serialu ubierają. Taki niewymuszony luz pasujący do niej.

ocenił(a) serial na 5
zuella

Uważam że taki niewymuszony luz można pokazać też innymi ubraniami chociaż bardziej dopasowanymi i połączyć z fajnymi dodatkami takimi nietypowymi. Chodzi mi o to że nie podobają mi się takie wiszące luźne ubrania. To tylko moje zdanie, rozumiem że każdemu podoba się co innego :)

ocenił(a) serial na 10
dr_Cervello

Jak dla mnie ta aktorka jest super śliczna nawet bez makijażu

ocenił(a) serial na 10
adamkolss

Też uważam, że ona jest piękna. Ma coś co przyciąga

ocenił(a) serial na 9
dr_Cervello

Bo nie lubisz takiego typu, a przecież ta aktorka idealnie pasuje do roli niespełnionej artystki, romantycznej, wrażliwej i roztrzepanej.

ocenił(a) serial na 5
raisa_fw

Nie powiedziałam że ona mi tam nie pasuje, przeszkadza mi tylko jej wyraz twarzy bez emocji praktycznie. Nie uważam że ona jest roztrzepana, raczej użyłabym słowa opanowana.

ocenił(a) serial na 10
raisa_fw

Moim zdaniem ta aktorka jest rewelacyjna. Piękna. Niestety denerwuje mnie Więdłocha

ocenił(a) serial na 9
kamildyktoss

Zauważ standardowy schemat z filmów i seriali - główna bohaterka jest najczęściej kreowana na wyciszoną, mało wyrazistą. A jej przyjaciółka lub siostra jest najczęściej mocno przerysowana. Taki los spotkał Więdłochę :-) Osobiście uważam, że świetnie gra Justynę :-)

ocenił(a) serial na 7
kamildyktoss

Wiedlocha jest w porzadku

ocenił(a) serial na 10
dr_Cervello

A ja kocham jej styl. Te włosy i niesmiertelną torbę płócienną Recycling or die :D. I bardzo podoba mi isę że nie ma chamskiej tapety, nigdy nie mogę sie nadziwić że można tak pieknie wyglądać bez tapety i workowatych ciuchach.
Więdłocha też cudowna.

19joanna86

Przyłączam się do opinii. Baśka ze swoim wyglądem i ubiorem jest bardzo naturalna i chociaż nie ma tapety na twarzy, a jej ciuchy nie podkreślają kobiecych atutów, to postać i tak ma w sobie coś przyciągającego. Jak widać niektórzy nie muszą nosić skąpych ciuchów i szpachli na twarzy, żeby się podobać innym :)

Mow_mi_dobrze

Popieram! Ja jestem zachwycona Basią (Katarzyną Zawadzką). Naturalna, piękna i styl ma świetny. Żadnego makijażu, ta dziewczyna emanuje takim urokiem, że nie potrzeba jej żadnych "udoskonalaczy". Mało jest takich osób, zwłaszcza w show - biznesie. W czasach gdy na topie są wszelkie konturowania i inne metody upiększenia się, taka dziewczyna jest na wagę złota.

dr_Cervello

Poza tym, że Baśkę czesał ogrodnik hahaha, to ona ma nierówno pod sufitem. Zarabia 7000 brutto/4950 netto. Wynajem mieszkania kosztuję ją 3000, wiec na życie 1950 zostaje. Idiotka.

dr_Cervello

A dla mnie Pani Kasia, to przepiękna kobieta. To jedno z jej spojrzeń, uśmiech. . . Kreacja też git. I co jak co, ale usta to ona chyba jednak czasem ma pomalowane i to epicko pasującym kolorkiem. I chociaż ja osobiście oglądam ten serial dla Pawła Domagały, to serio nie wiem gdzie ta kobita się ukrywała do tej pory :D Bardziej już bym się mogła przyczepić do roli samej Basi. . . Więdłocha jak dla mnie też świetna. Najlepszą rolę damską i tak ma Pani Pakulnis. Przy tak epickim i komplikującym wiele spraw zakończeniu, jakaś totalna poracha, że ma nie być dalszego ciągu :o :/

dr_Cervello

Cale szczescie, ze nie ma ulizanych wlosow, obcislych ciuchow. Buty ma zawsze fajne. Ogolnie podoba mi sie styl Basi;)

ocenił(a) serial na 7
anieelka

w pełni popieram

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Właśnie to wszystko jest super. Aż zwróciłam uwagę na ten styl. Też chciałabym mieć taki. I nieprawda, że wszystko ma szare. Zapamiętałam kolorową spódnicę. Ona się po prostu wyróżnia. I dziewczyna, i spódnica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones