PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717309}
7,1 4 194
oceny
7,1 10 1 4194
Powiedz TAK
powrót do forum serialu Powiedz TAK!

Coś co mogło być naprawdę dobrym serialem z odcinka na odcinek staje się kolejną beznadziejną produkcją. Baśka w pierwszym odcinku była kobietą z ikrą w każdym następnym staje się wredną, rozpieszczoną mała dziewczynką, która nie rozumie innych i nie potrafi im współczuć. Plus za Domagałę i Więdłoche, którzy jakoś ciągną ten serial Roznerski gry aktorskiej uczył się chyba od jakiś brazylijskich aktorek Mam nadzieję, że Baśka się ogarnie, a razem z nią cały serial a zakończenie tylko jedno Basia i Wiktor.

ocenił(a) serial na 6
DarkAngel1989

Roznerski to niewypał totalny. Nie mogę go znieść. I sukowata Gliwa do tego. A Baśka schodzi na psy z odcinka na odcinek. Rozpieszczona, niewychowana, bezczelna. Grrr!

Lubię Domagałę, ale trochę mnie drażni, że we wszystkim, co ostatnio grał robią z niego idiotę.

ocenił(a) serial na 8
calus_ki

Domagała stworzył wspaniałą rolę w Wkręconych szczególnie 2 części i niestety producenci podłapali, że widzom taka postać przypadła do gustu i będą go w takie role kretynów obsadzać, tak jak Karolaka, którego chyba tylko kreacja w rodzince pl. odrobine odbiega od innych produkcji w których grał. Domagała świetnie gra w Powiedz tak choć i tu ma cechy "idioty" dobrze się też na niego patrzy w Drugiej szansie z tym, że jest go tam mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones