PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Na IMDB produkcja ma ocenę 8.2. Na FW tylko 7.3 co jest po prostu czymś niewytłumaczalnym. Widać, że polscy widzowie nie docenili tego z czym mają do czynienia, a wielka szkoda. Jeszcze nigdy żadna produkcja nie opierała się nie tyle na fabule co na prostych emocjach, tych które po prostu pojawiają się w pewnych momentach i nie ma przed nimi ucieczki. Obsada przez całe 3 sezony radziła sobie z tym wyśmienicie. Theroux i Coon to była po prostu miazga. Oboje zasługują na wszelkie nagrody telewizyjne. Grupka zwykłych ludzi postawionych przed niewyobrażalnie niezrozumiałym wydarzeniem. Aż chciało by się powiedzieć "Szkoda, że tylko 3 sezony". W mojej opinii tylko troszkę, bo za kilka lat "Pozostawieni" staną się serialem kultowym i chwała im za to, że nie poszli w komercję, nie poszli w niezliczoną ilość odcinków sezonów, wątków i nowych otwarć tylko pozostali bardzo autentyczni, do bólu prawdziwi w tym co chcieli przekazać. "Leftoversów" stawiam w topce moich seriali, bo po prostu przywiązałem się, dał mi do myślenia i wzbudził niebywałe emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones