Musiałbym dobrze przekopać piwnicę, ale wiem, że mam kasetę video z czterema odcinkami tego serialu. Jeden odcinek pamiętam, jak pociągi w metrze zamieniały się w potwory, a ludzie w zoombie, później inny był taki, że Pogromcy byli na wsi i pojawiała się tam jakaś kapela muzyków, którzy oczywiście już nie żyli i jak...
więcej