PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138449}

Prawdziwe duchołapy

The Real Ghost Busters
7,3 233
oceny
7,3 10 1 233
Prawdziwe duchołapy
powrót do forum serialu Prawdziwe duchołapy

Musiałbym dobrze przekopać piwnicę, ale wiem, że mam kasetę video z czterema odcinkami tego serialu. Jeden odcinek pamiętam, jak pociągi w metrze zamieniały się w potwory, a ludzie w zoombie, później inny był taki, że Pogromcy byli na wsi i pojawiała się tam jakaś kapela muzyków, którzy oczywiście już nie żyli i jak grali, to czas zaczynał się cofać. Następnie trzeci odcinek dział się w Trójkącie Bermudzkim, a czwarty w operze :D Wszystko idzie sobie przypomnieć :D

RonaldoRM9

Posiadam dokładnie te same odcinki na VHS :D

ocenił(a) serial na 9
Baphomet

Czy to były jedyne odcinki wydane w Polsce?
Bo jak patrzę na profil serialu, to niby powstało łącznie 140 odcinków, a o innych niż te cztery, nigdy nie słyszałem.

RonaldoRM9

Inne odcinki do obadania na youtube. Swoją drogą troszkę mnie przytkało ;) 140? Aż tyle?! ;)

ocenił(a) serial na 9
Baphomet

No właśnie. Te cztery na VHS były super. Ciekawa fabuła, wykonanie. Wielka szkoda, że polski dystrybutor nie poszedł w ten temat dalej i nie wydał całości. Ale dzięki za info, obadam te odcinki co są :) Widzę, po obrazkach, że z czasem i kreska nowocześniała :)

RonaldoRM9

znalazłem w swojej kolekcji kaset z filmem z 2 odcinkami - Play Them Ragtime Boss i Knock Knock

ocenił(a) serial na 8
malutki

Masz może jeszcze te 2 odcinki? Bo pozostałe 6 odcinków z lektorem już odnalazłam

dorotagniedziejko1998

Jak by kogoś jeszcze interesowało, dziś zadebiutowało na Netflixie - 87 odcinków z polskimi napisami!

ocenił(a) serial na 8
joker_mroczny_rycerz

Dokładniej jest tam 116 odcinków (ze 140 wszystkich), tylko coś chyba z sezonami namieszali :P

RonaldoRM9

Mogę odkupić od ciebie ten vhs ,proszę o kontakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones