PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 188
ocen
7,2 10 1 43188
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

3,56 mln widzów i 23% udziału w grupie 16-49 przy tak ostrej konkurencji jak Ranczo i
show Polsatu Must be the music. Ciekawostką jest,że X Factor miało niższą oglądalność,
pomimo dużej reklamy. A nowy serial TVP 2 "Aida", który jest emitowany w tym samym
czasie co "Prawo Agaty" przy oglądalności 1,5mln nie robi zbytniego wrażenia. TVN ma
nosa do robienia dobrych seriali

ocenił(a) serial na 9
filmaniak_1042882

Może po prostu ludzie mają już dość formatów w stylu "XFactor"? Ile razy można oglądać robienie gwiazd z osób, które nigdy nie powinny na scenie stanąć? Do tego żenujące komentarze jurorów, którzy tak naprawdę nie są przeważnie żadnymi ekspertami w dziedzinie... A serial w dwójce pewnie się nie przyjął, bo ma mało znaną obsadę. Tak naprawdę najbardziej znana jest tam Sonia Bohosiewicz, która tradycyjnie wciągnęła do serialu młodszą siostrę... A Prawo Agaty- hmm. Dygant jest dość lubianą aktorką, choć prawdę powiedziawszy, nie wiem czy ze świadomości wielu widzów będzie w stanie wymazać postać Franciszki Maj... Ja oglądam Prawo Agaty dla p. Lichoty i p. Bonaszewskiego. Uwielbiam ich...

ocenił(a) serial na 10
laleczka874

Tak to prawda. Jak dla mnie A. Dygant to świetna aktorka. Ale jakby się tak zastanowić to w sumie wszystkie seriale TVP 2 kuleją jeśli chodzi o stronę techniczną. W serialach TVN są dobre zdjęcia, które są często robione w mieście. A co do X Factor... Taki Gienek Loska, z którego TVN zrobiła mega gwiazdę. Zapewniała,że to będzie jego rok, a ja tylko słyszałem jedną piosenkę w dodatku bardzo kiepską. Polska to nie Wielka Brytania czy USA, w której to zwycięzcy tego typu programów stają się wielkimi gwiazdami.

użytkownik usunięty
filmaniak_1042882

Gdzie można sprawdzić jaką dany serial ma oglądalność?

Polecam portale media2 i wirtualnemedia Tam co jakiś czas są podawane statystyki :)

filmaniak_1042882

Rzeczywiście imponujący wynik jak na polski serial. TVN tym razem się postarał, chociaż to większa zasługa Agnieszki Dygant. Ale ni zgodzę się, że ta stacja "ma nosa do robienia dobrych seriali". Większość jest kiczowatych i niewciągających np. " Majka" lub "Julia".

natix_xd

Serial codzienny nie może być niekiczowaty! Z góry musi być skazany na porażkę i dobrze, komu i po co takie badziewe?!
Ale formaty "once a week" w TVN-ie zazwyczaj się sprawdzają - Magda M, Przepis na życie.

empedokles

usta usta!

ocenił(a) serial na 3
kasia10_09

"Usta-usta" były formatem.

ocenił(a) serial na 9
empedokles

39 i pół :)

ocenił(a) serial na 10
pawelecki96

Miałem na myśli seriale tygodniowe.Usta-usta świetnym przykładem.

ocenił(a) serial na 8
filmaniak_1042882

Co w tym dziwnego, że serial który emitowany jest w niedzielę o godzinie 20:00 ma taką oglądalność? Do tego nie jest zły. Nie ma się co dziwić. Ranczo miało ponad 7 mln widzów i duże znaczenie ma tutaj pora emisji. Nie ma w ogóle co porównywać do Aidy Prawa Agaty bo ten pierwszy to specyficzny serial komediowy i takie dużej widowni nie mają. Można by tutaj przytaczać również TVN-owskie seriale komediowe które również stawały się klapą (ostatnio Wszyscy kochają Romana). Sitcomy w Polsce nie są lubiane. Ostatnio popularne były Miodowe lata, ale to zupełnie inna telewizyjna rzeczywistość.

ocenił(a) serial na 1
filmaniak_1042882

Ten serial to jakiś dramat!
Przecież to już było! Prawniczka i prawnik na TVN nawet aktorzy drugoplanowi ci sami. Brakuje tylko Brodzik i Malaszynskiego.
Za kilka odcinków dowiemy sie, ze główny bohater (prawnik) jest chory na jakaś tajemnicza chorobę np? Pomrocznosc jasna. Kto kupi ten serial?

ocenił(a) serial na 7
Cegiello

a Małaszyński to już w drugim odcinku się pojawił :P na żywo i gwiazda z bilboardu. Grał samego siebie. Równiez stwierdzam duże podobieństwo do Magdy M. Ale to dobry format na szczęście. Tylko ta Warszawa jakby od tego czasu "urosła" :)

ocenił(a) serial na 7
hugo1804_filmweb

Cieszy mnie tak wysoka oglądalność (i to w niedzielę o 21), bo serial bardzo mi się spodobał. Właściwie nie poznałbym go, za bardzo telewizji nie oglądam, ale usiadłem, myślę, nowy serial, pierwszy odcinek. I... od razu mi się spodobał! Lekki, ciekawy scenariusz, fajni aktorzy. Polecam :)

ocenił(a) serial na 7
Zgiebongo

Te statystyki i tak są pewnie zaniżone,ponieważ są ludzie np tacy jak ja,którzy mają dużą rodzinę i o tej samej porze każdy chce oglądać coś innego i zamiast w tv to ogląda się te seriale na tvnplayer. Ale rzeczywiście dobry serial. Jak na razie widziałam pierwszy odcinek,ale już mnie pozytywnie zaskoczył. Polecam!
A co do seriali jeden odcinek na tydzień to tylko przepis na życie mi się nie podobal zbytnio. PIerwszy sezon spoko spoko,śmiesznie i w ogóle ale z sezonu na sezon ogladam z przyzwyczajenia i dlatego,że nie lubię nie dokańczać seriali,które nie ciągną się latami.

ocenił(a) serial na 10
Dorota3012

Przed chwilą przeczytałem,że TVN będzie nagrywało nowy serial "Lekarze". Emisja-jesień tego roku. W każdym odcinku nowy przypadek choroby. Zapowiada się świetnie. Mam nadzieję,że nie zrobi się z tego drugi serial typu "Na dobre i na złe", który na samym początku był świetny,a później masakryczny.Aktorzy-Różdżka,Stenka, Małaszyński,Bobrowski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones