PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 tys. ocen
7,2 10 1 43275
6,0 2 krytyków
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Czy ktoś wie czy będzie kolejny sezon "Prawa Agaty" ?
Czy w końcu coś będzie pomiędzy Dębskim a Przybysz ?
Co dalej między Bartkiem a Justyną ?
Czy Dorota wyjedzie ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi ;))

ocenił(a) serial na 7
martusia3318_fw

5 sezon podobno ma zostać nakręcony.

nie wiem jaki to ma sens - szukać odpowiedzi na pytania, które zapewne zostana rozwiązen w kolejnym sezonie
ale jeśli tak bardzo CI na tym zależy to polecam poszperać w internecie, na pewno jakieś przecieki już są.

ocenił(a) serial na 7
martusia3318_fw

Mnie osobiście mocno irytował 4 sezon, szczególnie końcówka. Więc jak nie powstanie 5 sezon to płakać nie będę.
Zresztą, ostatni odcinek w ogóle nie zachęca do dalszego oglądania. A skoro ściągnęli formułę z amerykańskich seriali to mogli się postarać i zrobić coś na kształt season final z przytupem.

Strasznie wieje nudą, zero akcji, emocji, postaci bezbarwne. Agata totalnie wyprana z temperamentu :/
A obsadzenie Baki w roli misiowatej ciepłej kluchy będącej jednocześnie detektywem zupełnie mi nie podeszło. Czaili się z Agatą przez X odcinków i niewiele z tego wyszło. Choć czy on do niej pasował to sama nie wiem.
Trochę szkoda mi Agaty, bo pewnie utną wątek Tośki, a widać, że się kobieta zaangażowała. Zakończenie tej historii też trochę naciągane jak dla mnie.

Aa i ta Justyna z miną męczennicy.. Mogła by już nie wracać ;)

Chyba za dużo oczekuję od rodzimych seriali, ale chciałabym obejrzeć choć jeden, który nie będzie mnie ustawicznie irytował ;) Może kiedyś :)

ocenił(a) serial na 8
martusia3318_fw

Dzisiaj (27.11.2013) zaczęły się zdjęcia do 5 sezonu. Tu masz więcej info:
http://prawoagaty.tvn.pl/video,727,v/wystartowaly-zdjecia-do-piatej-serii-prawa- agaty,1011904.html