PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 189
ocen
7,2 10 1 43189
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Ciąża [spoiler]

ocenił(a) serial na 8










Dwie ciąże? A Marek dwukrotnie zostanie tatusiem? Serio? Czy to tylko zbieg okoliczności? Bo jeśli tak bedzie to straszna sieczka stanie sie z tego serialu :(

ocenił(a) serial na 8
malgoban

Wydaje mi się że ciąża Marii jest spowodowana ciążą Kożuchowskiej. Już nie dało się tego ukryć więc walneli taki wątek żeby uciszyć sprawę a pewnie ma jakiegoś tam faceta.

malgoban

Przyznam, że nie śledziłam przebiegu czasowego obu romansów, ale też pomyślałam o podwójnym ojcostwie Marka... Jak tak dalej pójdzie z Ewą, potrójnym :-)

ocenił(a) serial na 7
malgoban

Maria mówi, że jak odeszła z kancelarii Agaty to była w 3 miesiącu, a z tego co pamiętam, to ostatnio "widziała się" z Markiem zimą, dużo wcześniej niz zszedł się z Agatą, więc to chyba niemożliwe ;)

ocenił(a) serial na 7
malgoban

A mnie zastanawia kiedy ta Agatka w końcu przyzna się przed całym światem a może chociaż Markowi, że jest w ciąży? Bo to się robi irytujące! Mają zamiar ujawnić te rewelacje scenarzyści na koniec sezonu? No błagam!

ocenił(a) serial na 10
Klaudia192

Marek się dowie od Agaty ojca,który do niego zadzwoni,że Agata jest w ciąży po tym jak trafi do szpitala bo sama to by mu chyba nigdy nie powiedziała tym bardziej,że Marek sobie inną znalazł.

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

No a w którym odcinku, wiesz może?

ocenił(a) serial na 7
Klaudia192

wydaje mi się, że w najbliższym. tak to wyglądało w zwiastunie :)

ocenił(a) serial na 7
iweks

Nie było sceny ze szpitala ani jakiejkolwiek, w której Agata by zasłabła czy coś.

ocenił(a) serial na 7
Klaudia192

W nast odcinku Agata straci dziecko i Marek się dowie

ocenił(a) serial na 10
kornela93

Pod koniec odcinka 7 Agata straciła przytomność,a w odcinku 8 Marek się dowie i Agata będzie w szpitalu. Gazeta świat seriali kłamali bo napisali,że w 7 odcinku Marek dowie się o ciąży Agaty i ona wyląduje w szpitalu.

ocenił(a) serial na 7
Martyna25

aa tak, przepraszam, ale oglądam na playerze do przodu, stąd straciłam orientację co jest aktualnie w tv ;)

kornela93

a po czy wnioskujesz, że straciła ciąże? na playerze nie ma takiego odcinka, jest odcinek w którym pod koniec Agate rozboli brzuch... to jeszcze nie zaważa na tym, że straci dziecko, zwłaszcza, ze w zapowiedzi normalnie sobie siedzi z Markiem, po stracie dziecka przebywała by raczej w szpitalu

ocenił(a) serial na 7
lilianeczka

czytałam w internecie ;)

ocenił(a) serial na 10
lilianeczka

W gazecie Świat seriali i w internecie pisze,że Agata straci dziecko Marka.

Martyna25

no i się wyjaśniło, szkoda strasznie, wogóle denerwuje mnie ten sezpn strasznie, oglądam z sentymentu, po co był wogóle był motyw tego dziecka? Nie powiedziala Markowi o tym, generalnie nic to nie wniosło do serialum jeszcze Kożuchowska w ciąży nie wiadomo z kim

ocenił(a) serial na 10
lilianeczka

Szczerze to ten 6 sezon to jakaś porażka :-( Ja bardzo lubię ten serial.Chciałabym oglądać wciąż Agate i Marka jako pare i partnerów pracujących razem w kancelarii,a nie jako wrogów.Zauważyłam w necie wczoraj artykuł,że pokłócą się w 9 odcinku i Agata uderzy Marka w twarz.

ocenił(a) serial na 8
Martyna25

Też to widziałam i strasznie mnie ciekawi za co dostanie. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że Margata powróci, a jak nie to chciałabym chociaż żeby Agata była szczęśliwa, cały czas coś jej nie wychodzi i bardzo mi jej szkoda...

ocenił(a) serial na 10
killijoy

Też jest mi żal Agaty.Wciąż ma pod górke,ale miejmy nadzieje,że jednak się zejdą bo bardzo bym chciała znów zobaczyć romantyczne sceny Agaty i Marka <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones