PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 156
ocen
7,2 10 1 43156
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Po jakiego grzyba oni grają w tym serialu. Jak nie cierpię polskich seriali, to po obejrzeniu przypadkiem jednego odcinka ten akurat nawet nawet jest. Tylko ta para psuje przyjemność z oglądania

użytkownik usunięty
kolsol

Mi też oni przeszkadzają, ale w tym serialu grają raczej rolę drugoplanowe, więc pojawiają się tylko czasami. ;]

Tez byłam negatywnie nastawiona, ale nie jest źle Kozuchowska fajnie gra rolę prokurator, a ja Karolk nie pajacuje to też fajnie się go oglada

użytkownik usunięty
milenasy

W każdym razie nie jest z nimi najgorzej. :)

ocenił(a) serial na 8
kolsol

Kożuchowska akurat ma niezłą rolę i nieźle ją gra, ale Karolak jest tu wsadzony na siłę, żeby pani prokurator dorobić życie prywatne, i moim zdaniem zupełnie się nie sprawdza w tej roli. Jest sztuczny i jak by odklejony od całości filmu. W zasadzie oprócz bycia mężem swojej żony, nie ma w serialu żadnego znaczenia.

ocenił(a) serial na 6
AJGOR_2

Swoją drogą tej żony też nie lubię. Kożuchowska faktycznie rolę ma dość nieszablonową, no i przynajmniej Szyca tu nie ma, więc może nie jest tak najgorzej :)

ocenił(a) serial na 8
creep_

Bo ona nie jest do lubienia :) Ale rolę ma dobrze osadzoną w fabule.

ocenił(a) serial na 7
kolsol

Kożuchowska jest ok, ogólnie obsada sprawie inteligentne wrażenie, tylko ten karolak jak od pługa oderwany

ocenił(a) serial na 9
the_best18

Ahaha zgadzam się :D Na szczęście nie ma go tam zbyt dużo. Jedyna rola, gdzie Karolak nie kłuje mnie w oczy to Rodzinka.pl. A Kożuchowska zawsze spoko, dobrze że nie gra w tym głupim MjM. Noo i to chyba najlepsza rola Agnieszki Dygant? Wcześniej jakieś dziwne role miała a tu w takim fajnym klimacie i dobrze się odnalazła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones