PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 157
ocen
7,2 10 1 43157
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Ostatni odcinek

ocenił(a) serial na 9

I jak Wam się podobał ostatni odcinek? Czy mieliście inną wizję pożegnania z Agatą?

laleczka874

Nie podobał mi się oklepany, nieoryginalny pomysł: umiera ojciec, ale w zamian za to ona będzie miała dziecko.

Hans_Kloss

Mnie najbardziej zirytowała różnica w POGODZIE. W jednych scenach Agata i inny chodzą w kurtkach zimowych, w drugich scenach Dorota z rodziną są w krótkich spodenkach i koszulkach o.O

ocenił(a) serial na 7
volatile_spirit

Też byłam zdziwiona tym zamieszaniem z ubraniami.Trochę drętwy koniec.

ocenił(a) serial na 9
laleczka874

Smierci ojca sie nie spodziewalam, jednak przeszlo mi to przez mysl. Koniec no coz slodko - gorzki jak mowili aktorzy. Zakonczenie z happy endem moze i oklepany, ale i w stylu naszej glownej pary. Liczylam jednak ze pokaza cos w stylu kilka lat pozniej albo nawet jakies fotki ich z dzieckiem. Co do 7 sezonu to jestem ogolnie zawiedziona bo bylo duzo mozliwosci by troszeczke inaczej ukazac naszych bohaterow np. watek Doroty jakby oderwany od reszty kilka razy gadala z Agata, wrócila do kancy ... no i na tyle
Jednak serial bardzo lubie i chcetnie bede do niego wracac :D

ocenił(a) serial na 10
laleczka874

Dzisiaj własnie skończyłam oglądać całą serię. Jestem z lekka zawiedziona, że już nie ma dalszych części serialu. Będę mega szczęśliwa jesli serial powróci ;)
Tak ogólnie to ktoś wie z jakich powodów skończyli produkcje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones